arrow
profile_image
Beta_Novotná
od 25. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Letos v květnu jsem skončila v předchozím zaměstnání a od června pracuji v novém, kde jsem také odevzdala zápočtový list z předchozího zaměstnání. Dnes jsem si však na kopii zápočtáku, kterou mám doma, všimla, že jr na zápočtovém listu špatně uvedená délka pracovního poměru - místo 1.5.2013 je tam uvedeno 1.8.2013 (tedy doba, když jsem byla již 3 měsíce zaměstnaná)

Může mít toto pochybení bývalé firmy vliv na současného zaměstnavatele? Nechce se mi shánět nový zápočtový list, pokud to není potřeba a na nemocenské jsem v bývalém zaměstnání také nebyla.

Děkuji za rady

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Beta_Novotná: Na nového zaměstnavatele to žádný vliv v podstatě nemá (obecně asi jen v případě, že bys byla dlouhodobě nemocná, nebo měla srážky ze mzdy), podle mně si ho měnit nemusíš, ale dobu zaměstnání si zkontroluj na ELDP. Pokud by i tam byla doba špatně, tak bych na bývalou firmu šla, mělo by to vliv na SP a ZP a také na délku odpracované doby kvůli důchodu.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych si vyřidila opravu. Ještě zavčasu.

arrow
profile_image
Edisopu
od 8. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučuji nechat opravit. Je možné,že tě zaměstnavatel přihlásil o 3 měsíce později na OSSZ a až půjdeš do důchodu tak ti ty měsíce budou scházet. Ted to vypadá jako nic, 3 měsíce jsou krátká doba, ale až budeme muset mít odpracováno nevím kolik let tak bude každý měsíc dobrý

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené