arrow
profile_image
Carnia
od 4. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
témat okolo špatného spánku tu je víc, ale můj problém se týká nejen špatného spánku přerušovaného častým probouzením se, ale doprovázeného také nočními můrami. Není prakticky noci, kdy by se mi nezdála noční můra. Na dnešek (a to už i ovlivňuje moji náladu po zbytek dne) se mi zdálo, že já i můj bratr umíráme a jdeme si na vlastní pohřeb . Je to hnus, zvlášť když si pamatuju všechny detaily a pocity ve mně zůstávají i po probuzení. Ve snech už mi umřeli opakovaně všichni blízcí, pořád mě honí různí vrazi apod.
Máte to někdo podobně a jak proti tomu bojovat? Rad proti špatnému spánku člověk nalezne hodně - u mě zabírá jen pořádná únava ze sportu nebo právě z nevyspání se z předchozí noci, ale noční můry nemizí.
Co se týká psychiky, byly věci, které mě trápily, ale vyřešila jsem je, tak nevím, s čím se moje podvědomí "pere", nebo je to všechno jen nekvalitním spánkem?
Jsem zvědavá na reakce, ráda bych našla nějaké vysvětlení. Jinak si přijdu úplně normální

To musi byt neprijemne. Ja mam problem so zlým zaspavanim,naštastie s nočnymi morami nie. Aj keď boli časy kedy som sa prebudzala od zlych snov. Moja rada znie,choď k praktickemu lekarovi,uvidiš čo ti povie ale myslim že ťa pošle k psychiatrovi. Tam by si mohla zistiť príčinu tych zlych SNOV.Sama na to asi neprídeš.

arrow
profile_image
jakra80
od 18. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nemáš otočneou postel špatným směrem? myslím,že má být na sever,kvuli geopatogénním zonám .-)a tak...nebo co koupit si volně dostupné prášky na uklidnění /spaní/ jako Persen..HypnoX ?

Cituji jakra80: Persen..HypnoX ?

To na mňa vobec nezabera ani keď by som si ich dala 10,čo som neskušala,iste že ale tieto volnopredajne maju Efekt 0. Nepoznam nikoho komu by to zabralo. Vyhodene peniaze.

arrow
profile_image
tiny
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

možná to bude tím, že těsně před spaním myslíš na negativní věci, zkus myslet na něco pozitivního i když vím, že to může být těžké, mě se několikrát zdálo přesně o tom na co jsem myslela nebo ten daný den prožila, akorát to bylo trochu pomatené a jinak sestavené (někdy se seskupili věci nereálné, co jsem četla, viděla v televizi, zaslechla a věci co jsem sama prožila) musím říct ale že jsem měla sny i krásné a naopak byla smutná, že se jedná jen o sen

Mám úplně to samé pořád mě honí nějací vrazi, krev, řezání, samé pohřby, padání do neznáma..přitom se nedívám ani na horory, snažím se být v pohodě, večer padám únavou na hubu, ale jak zase začnou ty sny, děsím se dopředu...občas se mi to podařilo zahnat, když jsem chodila spát s mp3, dala si klidnou hudbu a myslela na hezké věci...třeba že jedu na dovolenou, čím si udělám radost, vysněná budoucnost a tak, ale zabírá to jenom někdy.
Možná by pomohl třeba nějaký uklidňující čaj, nebo meditace na večer...

arrow
profile_image
tankus
od 28. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli se často budíš, je třeba s tím něco dělat. Zkus pravidelné cvičení večer, odvary z bylin, nebo z ispanku časté probouzení má dost neblahý vliv na psychcké schopnosti a zdraví. Předcházej tomu. Jinak se bude zhoršovat paměť, logika, správnost uvažování.

arrow
profile_image
posibilities
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Také mám s tímto problém. Akorát mé noční můry se netýkají vrahů a krve ale nějakých nadpřirozených bytostí, duchů, mimozemšťanů apod. Je to hodně nepříjemné, hlavně když se mi stane to, že dozvuky z toho snu slyším a "vidím" ještě po probuzení (je to takové poloprobuzení) a než se proberu úplně tak mi příjde že to strašně dlouho trvá. Dokonce jsem na to brala lexaurin ale nijak výrazně to nepomohlo. Také se mi stává že se v noci "probudím" (hrozně často se lekám) a chytnu nějaký amok že křičím a třepu se strachy, dokud mě někdo neprobudí a nerozsvítí světlo. Docela psycho no ... Ale moc nevím co s tím dělat. Jinak v průběhu dne jsem naprosto pohodě a nemyslím že by mě nějak výrazně něco trápilo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené