arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

chtěla bych požádat o konzultaci.Chystám se kamarádce na svatbu, budu mít šaty s výstřihem do V nejsem si jistá s výběrem šperku. Přijde mi,že nejlepší by byly buď nějaké perličky více ke krku nebo mě ještě napadají takové ty náhrdelníky na struně. Ale jistá si tedy nejsem. Máte nápady co by bylo nejvhodnější ?

http://www.coolboutique.cz/1926-v-sangria-saty--ne w.php

arrow
profile_image
4M1SU
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych to viděla spíš jen na výraznější visací náušnice

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To je problém,nemůžu mít kvůli alergii bižuterkové náušnice a bílé zlato si zase kupovat kvůli jedné akci kupovat nebudu

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jannnie: nemůžu mít kvůli alergii bižuterkové náušnice

Alergie je většinou na nikl, můžeš si koupit i nikl-free bižutérii Jinak bych to viděla taky na nějaké visací naušnice, u náhrdelníku bych se bála, že by celek pak působil moc usedle..

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já myslím, že perličky ke krku budou fajn. Jen musíš pořádně trefit délku, aby ti seděly , tj. zhruba na klíčních kostech.

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když máš alergii na bužu, co třeba stříbrné náuš? Kupovala jsem také visací, stály mě asi sedm set, ale jsou krásné a budu je mí ještě dlouho (než je ztratím)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na annette: To nebude tím - mám problém i se stříbrnými věcmi, zkrátk nic co není zlaté mít v uchu déle jak hodinu nemůžu - hned mám oteklé uši a není to nic příjemného

Reaguji na Jannnie: Zkoušela jsi i chirurgickou ocel nebo osteofix? Mám taky problém s bižuterními kovy a poslední dobou dokonce i se stříbrem. A jelikož si dělám naušnice a podobně většinou sama, tak jsem si koupila osteofix drátek (používají ho ortodontisté) a vždycky z toho udělám jen háčky, u kupované bižu pak jejich háčky vyměním právě za své z toho drátu. Dají se i koupit samotné už udělané háčky, které pak jenom vyměníš (koupíš třeba na fleru).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené