Reaguji na reality_is_prison: Protože dnešní svět není stavěný podle toho jak je to pro naše tělo nejlepší. V našem věku je nejlepší se soustředit na to jak se zaopatřit, pak když už máš něco rozjetého nechceš z toho hned vyskočit protože jsi to to tak těžce pracovala. A najednou ti je 40 a ty už málem na prstech jedné ruky počítáš vajíčka která mají šanci otěhotnět.

Já se cítím už dokonce tak na přestřicet, ale to protože mám hodně zkušeností - holt, v mém případě opravdu škola života - navíc se obklopuji raději úspěšnými lidmi aby mne to motivovalo kterým fakt není 25. Když do toho přidám svou práci a jaké požadavky v ní na mne jsou, nemám šanci se chovat jako mí vrstevníci.

Ale co je super, tak s věkem se člověk určitě naučí své tělo vnímat jinak. Nicméně já se naučila žít s menšími prsy a stejně jsem se nakonec rozhodla pro augmentaci. Takže opravdu se tím teď nestresovat a vyčkat na tak tu dvacítku a pokud to bude cítit že opravdu chce změnu, směle do toho. Ale hlavně u dobrého doktora který neudělá na malinké holčině giga kozy jako mám já Já jsem kus ženské a pociťuji jak je náročné s nima fungovat abych nepůsobila prvoplánově a lacině.

arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na beautyholic:

Ahoj už nejakou chvilku te pozoruju a teda ty tvoje prsa jsou giga ..ale hezké ! Zajímala by mě fotka v oblečení celá postava. Myslíš že ji můžeš vložit? já mám 350ml a jsem spokojená, za deset let půjdu do max 500ml. díky

Reaguji na Hani konopna: Já jsem také měla tento problém. Není to asi příliš obvyklé, a myslím, že mnoho lidí tady vůbec netuší o čem je řeč. Tato vada sexy opravdu není. Je to vada, která je pro ženu hodně frustrující, i při navazování vztahů. Svou nespokojenost a frustraci jsem před 15 lety vyřešila augmentací, bylo mi 24 let, implantát pod sval, velikost už nevím, společně i s modelací dvorců, protože tuberózní prsa se mimochodem vyznačují opravdu obrovskými lalokovitými dvorci. V té době to pro mě byl velký pokrok, i když ten tvar nebyl úplně 100%,Zvládla jsem s nimi odkojit dvě dcery a vše zcela bez komplikací. Časem levé prso změnilo tvar z kulatého na takový divný šišatý a celkově vylezlo nahoru, to jsem ještě netušila, že se mi udělala kapsula.
Teď mám 16 dní po remodelaci a výměně implantátů. Pan doktor zvolil 300 ml kulatý Mentor. Zmenšil a přemodeloval mi trochu i dvorce. Prý jsem dokonce měla oba prasklé, což jsem samozřejmě vůbec netušila. Musím říct, že se konečně cítím jako atraktivní žena s plným hrudníkem. Prsa jsou krásně kulatá, přechod je plynulý, fakt jsem nadšená a těším se až zmizí modřiny a jizva se zahojí.
Takže za mě, určitě augmentaci s modelací doporučuji, neskutečně ti to pomůže psychicky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené