arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
posledních pár měsíců se mi stává, že po 21dnech, kdy pravidelně vysadím antikoncepci, čekám na periodu celkem dlouho. Obvykle se dostaví až tak 5.-6. den po vysazení, takže se ani nenaděju a hned jí zase nasazuji. Ale co mi dělá problém je to, že prakticky jenom špiním. Máte s tím někdo zkušenosti?

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se mi to stávalo. Asi by to chtělo vysadit nebo změnit antikoncepci.

Reaguji na Anetk_a:
U HA se někdy stává, že žena začne špinit. Na "vině" jsou hormony v tabletách, které užíváš. Vyřešit by to měla změna antikoncepce.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Anetk_a: Obvykle se dostaví až tak 5.-6. den po vysazení, takže se ani nenaděju a hned jí zase nasazuji. Ale co mi dělá problém je to, že prakticky jenom špiním. Máte s tím někdo zkušenosti?

mám s tím zkušenosti a problém v tom nevidím, braním HA se sníží děložní sliznice, takže se krvácí z menšího objemu, konzultovala jsem s gynekoložkou, je to prý normální a naprosto neškodlivé, za mne to má samé výhody, špiním 2 dny maximálně, proč bych měla toužit po silném krvácení? Stejně je jen "jako".

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mroskvicka: Mě doktorka podle ultrazvuku řekla, že mám nízkou děložní sliznici a tudíž asi hodně slabou ms, tak jsem jí to potvrdila. Není to žádný zdravotní problém,


Já to pár měsíců dokonce ani nedostala... ALE probrala bych to s gynekoložkou, aby nebyl nějakej jinej problém. Ultrazvukový oči tu nikdo ještě na dálku nemáme

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Nevím jakou máš HA, ale třeba u nízkohormonálníchs e to prostě může stávat. Vlivem nízké hladiny hormonů nenaroste děložní sliznice do velké výšky, takže místo MS je špinění nebo se MS ani nemusí dostavit (tzv. tichá menstruace). Já s tím mám podobnou zkušenost a tohle mi řekl doktor...Ale protože mám poslední měsíce problémy s tím, že sice jen špiním, ale křeče mám snad větší než při běžné MS tak začínám uvažovat o vysazení......Potvrdil mi to taky ultrazvukem.....

Na Tvém místě bych to probrala s gynekologem.

arrow
profile_image
Marigold
od 9. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není na tom nic špatného máme zafixované, že přirozené je krvácet, ale když není co, je to těžké..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené