Ahoj holky, pročetla jsem si témata ohledně špinění, ale nenašla jsem tam přesně problém, který se děje právě mi, takže pokud to tam někde je, tak mě kdyžtak, prosím, nasměrujte Minulý čtvrtek(11.11.) jsem začala brát antikoncepci a po skončení menstruace jsem už nekrvácela vůbec, prostě žádné špinění, nic. Pak se mi ale stalo to, že jsem si párkrát vzala pilulku o 2 hodiny později, než normálně, ale i tak jsem nešpinila. Tuto sobotu jsem měla první sex a to, že jsem krvácela jsem brala jako důsledek protržení panenské blány. Den na to jsem si ale všimla, že špiním a omylem jsem si v ten den vzala pilulku o 4,5 hodiny později než normálně a doteď špiním. To jsem tomu dala:/ Nevíte, jestli se to zastaví, když budu chvíli brát Ascorutin? Nebo se to vrátí, až ten Ascorutin doberu? Máte některá podobné zkušenosti? Nebo co byste mi poradily?

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, jestli to je tím, že jsi to vzala o pár hodin později, mám ant. Mirelle a vždy jsem na špinění brala Orgametril. Pomohl mi ale vždy jen dočastně, ale u každýho to funguje jinak žejo.. Jak dlouho antikoncepci bereš? Od toho čtvrtku ?Možná špiníš proto, že ji třeba nebereš dlouho.. Aby to bylo OK? trvá to tak většinou + 2 3 měsíce..

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že to není tí, že jsi vzata tabletu později. Může to být poraněním při prvním sexu, a nebo ti to dělá ta antikoncepce. Bereš ji teprve chvilku, není neobvyklé, že si na ní tělo chvíli zvyká. Pokud jsi z toho nervózní poraď se s lékařem. (Například o Yasminell, jsem četla, že je vhodna na váhu do cca 60 kilo, jinak způsobuje špiňení,.... faktorů může být hodně.)

arrow
profile_image
MouldyBread
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem začínala brát HA, tak jsem taky špinila, ale po krátké době se vše srovnalo a špinění přestalo

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kacii_: Když bereš mirelle nestává se ti častěji že špiníš? Já ji taky brala a 21 dní jsem špinila a 7 dní pauza byl to děs.

Cutecarrie: Pokud bereš HA krátkou dobu (poprvé) tak se to stát může. Když jsem začala brát HA tak jsem také špinila, je to pro tělíčko docela šok a hormony reagujou. Přejde to nejdéle s další Mens. Pokud neee hybaj k DR. Jak už jsem psala brala jsem Mirelle a ta byla pro mě málo hormonální a to bylo příčinou.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Klaris321: Mám teď s tím nějaký problémy, ale vím, že ze začátku jsem špinila skoro celé 3 měsíce, pak se špinění proměnilo v normální krvácení a teď mi to v pohodě udrží max 2 týdny a krvácím znovu.. Slyšela jsem, že tadyta antikoncepce je pro ženy v přechodu a mě je 17.. Dobírám pár tabletek a pak ještě jedno celé pláto a jdu si pro jinou, pořád celou dobu ve stresu že prostě něco není v pořádku.. Jinak antikoncepci Mirelle beru přez 3/4 roku, tkaže to už není normální..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji kacii_: Jinak antikoncepci Mirelle beru přez 3/4 roku, tkaže to už není normální

Já ji brala 3 měsíce, přešla jsem k jiné lékařce a ta mi říkala, že nechápe jak mi někdo mohl předepsat takovej humus. Je hrozně slabá a mens nedokáže udržet ani kdybych jich jedla 10 deně Já osobně bych něčekala a rozhodně nedobírala nenačnuté platíčko. A šupajdila hned por jinou. Teď beru Regulon už 2 roky a jsem moc spokojená!

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cutecarrie:
určitě to není tím,že sis pilulku vzala o 4,5 hodiny později,tím bych se netrápila....já si ji vzala i třeba o 8 hodin později,pokud to stihneš do 12 hodin,tak jsi v pohodě...myslím,že pokud ji bereš krátce,tak se to určitě upraví

arrow
profile_image
markets
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak říkají holky, těch příčin může být více. Malinké poranění při prvním sexu, tělo si zvyká na HA nebo tuhle prostě nechce. Já jsem začala při nepravidelném užívání HA špinit až po 3 letech. Vyměnila jsem značku a je to zas v pohodě. Pokud nekrvácíš, ale jen špiníš, tak zkus tu první krabičku vydržet

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Klaris321: To si děláš srandu néé? Tak to je maras, že těm doktorkám to vůbec nevadí a neřeknou to prostě narovinu a nenapíšou žádnou která by byla přimeřena věku..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kacii_: opravdu nedělám. Neváhala bych ani minutu a šla si hned předepsat jinou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené