Ahoj, byl někdo ve Spojených arabských emirátech? Mám vyhlídlej hotel, ale polopenze na 15dní přijde na 20tis na osobu už i spoplatky(ty poplatky dělají 7tis na osobu )..Zajímalo by mě jak je tam draho?Když budeme mít polopenzi, tak budeme muset ještě nějakou tu pizzu koupit. A myslíte, že v září budou lasty ještě levnější než teď v létě? Napište vše co o dané zemi víte ohledně dovolené a popřípadě nějakou webovku na ,,lacinou,, dovolenou (já hledala na etravel )

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, máš ode mne zprávu ve vzkazníku.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jajaja,
moje poznamka je od veci, jsem na nadhernem Lesbosu a trpim jako Job.
Nesnasim dovolenou a valeni se na plazi.
Psala jsem Kety a nejak jsem to zvrtala.
Chci do fitka, chci ke sporaku.
Kety, Ivo, Evo, Evo, Nikousku, ale i Siso, Brisko et company, vsechny vas zdravim.
MARIA

arrow
profile_image
Kakula
od 18. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jajaja
ahoj, taky by mě to zajímalo.. jestli se dá koupit nějaký ovoce a jak vyjde kupování vody apod. .. copak ti napsala chava

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byli jsme loni v září, můžu jenom doporučit, takovou super péči o zákazníka jsem nezažila. Žádní vlezlí arabové jako v Tunisu a Egyptě.
Jídlo koupíš na každé pláži, tam mají takové luxusní resorty, je tam fakt všechno. to je samozřejmě dražší než u nás, ale dá se... Jinak nákup v nákupním středisku je v pohodě, ale utratíš víc, protože tam vidíš zase jiné věci než u nás. Třeba to kvantum džusů a ovoce. Uzeniny jsou dražší.
Cestovky pořádají výlet do Dubaje , to si nenech ujít. Je v tom návštěva obrovského nákupního střediska (co je tam tam sjezdovka), to je neskutečná záležitost. Značkové věci tam nakoupíš o hodně levněji než u nás (prý neplatí DPH), dokonce tam byl jeden páreček, který tam takhle létá 2x do roka - s práznými kufry a nazpět vezou zboží tak za 100 litrů do svého krámu.
Ale při výběru lokality si dej pozor. Já měla štěstí, bydleli jsme v Hotelu Hilton ve středu velkého města (Abu Dhabi), každou půl hodinu klimatizovaný autobus na pláž. Večer jsme jezdily po nákupech do středisek, které byly na dohled z okna pokoje - ale taxíkem, pěšky se tam nedá chodit. Když se ubytujete v nějakém vzdáleném resortu, tak ti odpadají tyhle večerní nakupovací výlety, to už je pak daleko (tam je všechno daleko!).

Daníček
A přes jakou cestovku jsi byla?

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Exim Tours, už po někoolikáté. Zatím nemám žádnou špatnou zkušenost.

Jo,jo, ti jsou dobří, taky už jsem s nima byla a spokojenost.
Ještě váhám, zda 8 nebo raději více dní. Co doporučuješ?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

58

jajaja
Ahoj, taky jsem byla, nádherná dovolená plná luxusu. pracovnící v Emirátevch mají zcela jinou úroveń než již zmíněný Tunis či Egypt, můžeš nechat kdekoli peněženku i kameru a neexistuje, aby Ti ji někdo z místních ukradl. Emiráťané mají všeho tolik, že to nepotřebují, a přistěhovalci by si to nedovolili, stále platí trest useknutí ruky.
Pláže nádherné, světlý písek, tyrkysové moře, úžasné barevné mušle a korály, akorát je příliš teplé, v době našeho pobytu mělo 38 stupňů, což vůbec neosvěží a drtivá většina hostů hotelu se bude placatit u bazénu, takže je lepší, když je púláč větší..
Vzduch horký velmi, v noci v hl. sezoně bývá až ke čtyřicítce, naštěstí všude je klima, ovšem když vylezeš, jako by Ti někdo dal facku a ihned jsi mokrá. Líčit se je zbytečné
Jídlo vynikající, nevím o nikom, kdo by měl střev. potíže.
Nákupy v Dubaji bezkonkurenční, parfémy, zlato, elektronika o mnoho levnější, než u nás, potraviny teda nevím, my měli all inclusive, takže jsem už nic nekupovali. Také je velice výhodný nákup látek, jsou překrásné a u nás se dovoz z UAE prodává za 1500,- Kč/metr.
Abych to shrnula, dovolená na relax úúžasná, budeš si připadat jako princezna, podívaná na jejich přepych taky zajímavá, ale co se týče hist. památek, žádné tam nenajdeš. Doporučuji výlet do sousedních států, to je taky zážitek.
Tak ať se Vám líbí, pro nás to byla špičková dovča*

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

58

Jo ještě dodatek, byli jsme s Firo tour a spokojenost jako vždy, průvodkyně byla bezvadná a tolik nám toho povyprávěla..
Ta cena, kt. uvádíš, se mi zdá hodně levná, nevím, zda to může ještě klesnout.. Přece jen je to už exotičtější země a let trvá 6 hodin

arrow
profile_image
nadia
od 14. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem v Dubaji čtyři měsíce pracovala, myslím, že pro dovolenou to je příjemná oblast; ceny potravin jsou srovnatelné s ČR, alkohol je dražší. Kolegyně měla nepříjemnou zkušenost se stravováním v některých menších restauracích, kdy měla po konzumaci salátu silné zažívací problémy. Jazyková vybavenost lidí je slušná, kriminalita nízká, moře a pláže jsou krásné. A taky se v SAE samozřejmě moc dobře nakupuje. Pro dovolenou zkrátka skvělé místo.

Tygrice
a všem ostanim
děkuji za info klidně dále pište je to fakt zajímavé číst, protož neznám nikoho kdo tam byl. (Teda brachova holka,le pracovně na pár dní a to mi moc nedá).
Tygrice
Kolik stála vaše dovčqa aa na jak dlouho?(toto je práve na 15dní pol.penze přímo u pláže..dražší si už dovolit nemůžeme, ale ještě třeba 2tis. na osobu by jsme dali za al. incl. ale nic jsem nenašla..hlavně to chci mít přímo na pláži)

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jajaja
To je hodně levné, my jen za 2 týdny v Chorvatsku pro nás a 2 malá děcka nechali vždy min. 1,5 x tolik.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, v UAE jsem již byla dvakrát a pokaždé to byl velmi příjemně strávený čas. poprvé jsem tam byla na jaře před rokem navštívit tehdejšího přítele, který tam žije. Byla jsem ubytovaná v hotelu Burj Al Arab-nejluxusnější hotel na světě. Stojí za to se tam i jen zajet podívat, cestovní agentury organizují prohlídky. Hotel se nachází v na Jumeirah beach, což je pláž přímo v Dubaji, všechny dobré hotely jsou zde a nejsou nijak výrazně drahé. hned vedle je velmi populární aquapark, jméno si teď nevybavím. kousek udtud je již zmiňované obchodní ccentrum hotelu Kempinski, kde je skutečně netradiční sjezdovka. mají tam několik set metrů dlouhý svah, bobovou dráhu, lanovku, tatrapomy. mě to přišlo mírně nevkusné, ale proč ne. Vždyť v Dubaji je možné vše. navštívila jsem nádherná místa, nádherné jsou západy slunce v poušti, nejlépší je sledovat z terasy nějakého luxusního hotelu. Obchodních center je zde několik, já sama mám nejraději Mall of Emirates-asi tak pětkrát větší než Nový Smíchov. Pokud někam pojedete po silnici, budete potkávat nádherná, super drahá auta, většinou buď v černé, nebo bílé barvě a každý jede maximálně 120km/h. Vše hlídají policisté. pokud si budete chtít auto vypůjčit, musíte mít mezinárodní řidičák.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

další fotečky na ukázku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené