Zakládám toto téma, jelikož mě životní situace zavedla do finanční tísně. Na internetu mě nalákaly inzeráty na erotickou práci společnice v Dubai (týden až 200tis). Ráda bych poprosila o zkušenosti, pokud víte od svých známých nebo jste někde slyšely či přečetly. Moc se mi do toho nechce jít sama, takže kdyby se tu našla nějaká duše, která by do toho šla se mnou aŤ mi napíše SZ - ve dvou se to přece jen lépe táhne

arrow
profile_image
Žabža
od 25. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj , četla jsem , že víkend společnice za 80tis ..u nějakých šejků ...holčina tam jela , sama ...pátek proběhl ve stylu bohaté večeře a sexu , a na zbytek víkendu jí dal chlapík kamsi do bordelu a chudina souložila až do odjezdu - že se ani nevyspala . Bylo tam psaný , že si ty penízky fakt vydělala.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

FataLaMorgana
Hele nechci tě nějak strašit, ale také už by si se nemusela vrátit domů. Je to riziko všude, ale tady ještě větší.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

žádné peníze nejsou zadarmo....natož velké peníze. v české republice je práce dost, možná ne za dvěsta tisíc, a taky je u ní třeba makat rukama, ale aspoň máš jistotu, že nebudeš do konce života dělat tlustým arabským šejkům prostituku v zablešeném nevěstinci.

arrow
profile_image
Žabža
od 25. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě pár věcí , kočko , tady opravdu musíš umět řeč , musíš mít nějaké vystupování ,oblečky ,popř. umět strip ,, a hlavně zkus už teď popřemýšlet , co by jsi dělala , kdyby v uzamčeném pokoji na tebe naléhl 100kg chlap a chtěl sex bez ochrany se vším všudy . Zvaž si všechna rizika . Pokud nemáš zkušenosti se sexem za peníze tady v republice , tak nemůžeš znát všechna rizika . Doporučuju zkusit privát , podávat si inzeráty a za měsíc mít 150 tisíc - když se tomu budeš věnovat , ale jsi ..tzv doma . Mužeš jít kamkoliv na vyšetření , můžeš si dojít pro blbej postinor ..ale kam tam půjdeš ?
A hlavně ...když budeš dobrá u klientů , věř , že holky - co tam budou s tebou budou žárlit a daj ti to všechno sežrat . Můžou krást tvý věci , nebo o tobě šířit , že máš chorobu ..všude je to o dvou stranách mince . Já bych do toho nešla . Je to až mooc idylický 200/týden ?
Holky , co chtěj dělat toto povolání , musí být odříznutý od okolního světa , rodičům a známým postupně musí navykládat lži o tom, kde pracují ,a postupně se jich zbavovat , aby se do těch lží nezamotaly . Lidé , co se ve světě ztrácejí ...jsou nejčastěji z těchto končin, protože se po nich moc lidí neptá .
Jen na tobě je rozhodnutí , ty máš svůj život v rukou . Nikdo jiný ho za tebe nežije .
Já osobně , za sebe - bych se bála .
Bohužel -vůči tobě , nemám s tímto oborem žádné zkušenosti , je to jen o tom že čtu , naslouchám a přemýšlím ... měj se

Ahoj, známá mé kamarádky tam odjela s podobnou vidinou - rychlé získlání peněz. Musíš umět skvěle anglicky + francouzsky. Pracovala jako společnice víc jak 4 roky v Londýně, takže řeč umí. Nevezmou jen tak někoho, jsou to holky bez vad - nesmí mít např. mateřská znaménka, strije, jizvy, apod, prohlídnou si kandidátky jako zvířátka a odzkouší kvality.
Průběh byl následující - 2dny byla v paláci šejka, společně s dalšíma 3 holkama ( Ruska, Slovenka, Polka), společný sex jen ten druhý den - asi 3hodiny, hygiena šejka žádná, praktiky, které si na svých 5ti manželkách nedovolí ( dost nechutné) a pak byla převezena do domu, kam chodila veřejnost a sex v jednom kuse. Už pak nikdy za šejkem nebyla, oni to berou tak, že když to zboží jednou použijou, pak už je to špinavé a nechají to chudině na vyhrání... V tom domě bylo asi 40 dívek z různých koutů Evropy i Vietnamu a střídali se tam jak cizinci, tak místní, bez odpočinku, nepoužívají žádnou ochranu a když máš problém s nějakou praktikou, tak Ti dají pár facek. A vzhledem k tomu, že tam je spoustu prostitutek, měla bych vážný strach o své zdraví. Vrátila se po 2 týdnech, přivezla si 180 000Kč ( měla slíbeno 300 000Kč) a děsivej zážitek. Zbyl jí zašitý konečník, byla uvnitř celá potrhaná, vyražený zub, a prasklý silikon.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lenkaleniva
nedivím se...takto dopadá touha po rychlých penězích "za málo muziky"...

Cituji Žabža: Doporučuju zkusit privát , podávat si inzeráty a za měsíc mít 150 tisíc - když se tomu budeš věnovat , ale jsi ..tzv doma

Tohle mi přijde taky lepší, rozhodně je tady méně rizik než v cizině a máš se pořád na koho obrátit.

Cituji imoen: nedivím se...takto dopadá touha po rychlých penězích "za málo muziky"...

Je to tak. Bohužel spoustu holek je tak naivních, že si myslí, že tam budou jak princezny v paláci. Někde jsem četla nějaký článek, kde psali, že holky byli u šejka půl roku, celé dny opalovačka, posilka, jednou za týden společenská večeře - tak to prý ale vůbec nefunguje, zřejmě jen nějaká propagace jedné z agentur. Jinak ještě prý agentury si berou 70% provize, holky dostanou 30%.

arrow
profile_image
Elle_Llea
od 4. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

neblázni, celej život by ses pak toho nezbavila... věř mi.... nestojí to za to, raději mrkni po jiným způsobu vydělání peněz...

děkuju za reakce, přesně o ně jsem vas prosila. Výběrem jsem prošla, majitel agentury mi daval velké šance. S escortem už mam také zkušenosti pred par lety a vím, že na to žaludek mam. Anglicky umim velmi dobře. Ale ten Dubai opravdu už neni legrace.

arrow
profile_image
Žabža
od 25. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V Dubai není česká ambasáda ...., jezdí se tam přez vizum , někomu se znelíbíš a zůstáváš tam a není to o tom, že bys nasedla na auto a zajela k mamce ..

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

FataLaMorgana
A co třeba zkusit Live chat z domova?Kamarádka ho dělá už 10let a nestěžuje jsi vydělá jsi 30tisic.

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ale záleží na kolik penez jsi zvyklá a jak jsi náročná. myslím že je to lepší než někomu v cizině dělat matraci a ještě být nemocná.

live chat jsem zkoušela, nezda se to, ale jsou to taky tvrdě vydělané peníze. A nelze dosáhnout takových částek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené