arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je zima,tak s přítelem nechodíme moc po venku a rádi se koukneme na nějaký pěkný film na počítači.Bydlím ještě s několika lidma na bytě.Mám průchozí pokoj,takže téměř žádné soukromí.S kamarádkama na bytě vycházím celkem dobře.Myslím,že bereme na sebe všichni ohledy.Jen mi vadí,když je u mě na návštěvě přítel,tak holky dělají jakoby nic a chodí po bytě třeba jen v ručníku ze sprchy nebo v šortkách a tílečku,hodně průhledných...Už sem to jedné i řekla,že mi to vadí.Divila se.Prý je to normální.Chápu,že přítel tam je jako host a ony sou tam doma.Jen mi pořád vrtá hlavou,jak může být někdo tak bezohledný nebo jak to mám napsat,že se producíruje téměř nahý před úplně cizím člověkem.Musím říct,že tohle já tedy nedělám.Pokud tam mají třeba holky svou návštěvu nebo kluci přítelkyni,tak bych si toto nedovolila.Je mi to vůči nim hloupé a ponižující.
A takhle stejně na mě působí,ony.Úplně mi to sráží sebevědomí.Pak to vypadá tak,že se bojím vůbec odejít z pokoje,aby přítel nezůstal chvíli sám a hlídám si ho.Jsem dost žárlivá,ale kdo by nebyl v mém případě??
Nakonec mi potom musí přítel celou noc vtloukat do hlavy,že je tam kvůli mě a ,že ho ty ostatní nezajímají.Že sice není slepý a vidí,jak (ne)jsou oblečené,ale že to pro něj není důležité a pro mě by taky nemělo.Nedělám mu šílené žárlivé scény,to ne.Ale pak celý večer na mě vidí,jak mě tohle jejich jednání deptá.
Nevím,jak to změnit.už sem si říkala,že ho vodit na byt nebudu nebo co nejmín.
Dokonce mi jedna z nich řekla,že se jí líbí,že je hezký.Ony mají ted období hledání chlapů...tak se bojím,že mi skočí i po tom mém.
Máte podobné zkušenosti?

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chodí takhle spoře oděné i běžně? Jinak asi bych začala chodit já k příteli, pokud je to možné...

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Buď ráda, že máš rozumnýho chlapa. Chápu, že jsi hodně žárlivá, ale já nevidím důvod, proč bych nemohla z koupelny do svého pokoje přeběhnout v ručníku, i když tam máš přítele. Ony tam jsou doma. A to, že se kamarádce líbí? Buď ráda, že máš pěknýho chlapa

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Naprosto chápu, že Ti tohle vadí. Musím říci, že bych z toho taky neměla příjemný pocit. Ony by Tě měly chápat a respektovat to. Je to hloupý a fakt se to nehodí, nevím. Nechtěla bych bydlet s holkama, který nedokážou takovýhle přání respektovat.. :/

Já bych to neřešila, holky jsou tam doma. Já jsem se taky chovala úplně normálně, když u nás byl kamarád mé spolubydlící, mám též průchozí pokoj a prostě jsem neměla nejmenší chuť se nějak výrazně omezovat ve svém vlastním bytě.

Nemůžeš příteli zakázat, aby se podíval na jinou ženskou. To, že tvoje kamarádky tam chodí jakoby se nechumelilo, je jejich problém, pokud to ony samy nechtějí změnit, tak nejspíš smůla.
Tohle je ale typický problém toho, když nebydlíte sami, prostě si musíte zvyknout, že soukromí nebude, dokud budete mít spolubydlící...

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já musím říct, že jsem to zažila z druhý strany a bylo mi to taky nepříjemný, když si kámoška dovedla přítele a já ani nemohla do společnýho pokoje se jít oblíct po sprše. Tak jsem na ni vždycky hulákala z koupelny, ať jde za mnou, a musela mi nosit oblečení. Nebo u mě na bytě bydlel pár, bydleli jsme hodně vysoko a bylo tam v létě šílený teplo, takže jsem chodila dost málo oblečená, stejně jako oni, určitě jsem se nijak nepromenádovala, ale když jsem si šla třeba pro něco do společné kuchyně a potkala jsem je, slečna na mě vždycky koukala dost nepřátelsky, tak jsem pak vždycky chodila jen když jsem věděla, že jsou u sebe. Je to nepříjemný pro obě strany, záleží na tom, jestli ty holky jsou mrchy a dělají to schválně, nebo jestli chodí v malým průhledným oblečení i normálně.

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na DragonLady:
Tak mě přijde.že ony takhle nalehko chodí celkem často.Ale neumím si představit,že bych já šla do kuchyně něco kuchtit jen v průsvitných šortkách a tílku...před cizím chlapem.Cizím zadaným chlapem!Asi sem jiná a staromodní.A taky možná mě štve,že ony sou krásnější než já,mají hezčí postavu,prsa a zadek.A já sem průměrná,nejsem tlustá,ale nemám třeba pevná a větší prsa a to je můj mindrák,již delší dobu.
Chápu,že jim nemám,co zakazovat.Jen mi to přijde vážně nefér.ten kdo tuhle situaci nezažil,tak nepochopí...

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě to divné nepřijde, pokud takhle chodí po bytě i když tam přítel není. Jak píšeš, ony jsou doma a bohužel ty máš průchozí pokoj, tak proč by se měly výrazně omezovat, když tam někoho máš? Mě tohle nějak nežere, přítel bydlí taky v podnájmu a jeho spolubydlicí (bydlí tam s přítelem) tam běžně chodí do sprchy a ze sprchy nahatá Si z toho děláme oba srandu, že jsou asi naturisti, protože jejímu příteli to evidentně nevadí. Nevim, asi nejsem moc žárlivá

arrow
profile_image
Nela.martina.
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sama nejsem zas tak žárlivá, ale mám dost žárlivého přitele a za sebe ti povím, spíš pracuj na své žárlivosti, jelikož žárlivé scény nejsou ani sexy a ani pro vztah perspektivní, ubližuješ sama sobě, místo toho to chce víc sebevědomí a chovat se tak, že pro tebe tvoje spolubydlící nejsou ohrožením, zdravě sebevědomá ženská je rozhodně víc sexy a perspektivnější do života, než žárlivá. Už jsem si opakovaně všimla, že zdravě sebevědomé ženy (ač ne nijak přehnaně krásné) mají své fluidum kterým okouzlují muže víc než některé krásky, které ho nemají. Vše není jen o dokonalém vzhledu Navíc většinou chlapi co nejsou snadní a stojí za něco, se nezajímají o snadný ženský. Pokud jsou tvoje spolubydlící polonahý provokatérky, tak bych řekla, že tvému příteli to může být protivné, fajn, asi se koukne, ale časem spíš s despektem, neznám moc chlapů, co chtějí ženy, které se dokáží odhalovat před každým, ztrácí tím kouzlo

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na NetaNeta:
jo tak ony mi taky říkaly,že je to pro ně nepříjemné,když prochází přes můj pokoj a my tam ležíme v posteli a koukáme třeba jen na ten film.Chápu to,taky mi je nemilý,když já už spím v posteli a vtom se najednou rozsvítí v mém pokoji a spolubydlící si vede přes můj pokoj borce do pokoje.Zažila sem to z obou stran.No,prostě to soukromí mi chybí.Jsem člověk,co ho potřebuje.A navíc,v mém pokoji nemám žádný nábytek na sezení,tak je logické,že musíme být v posteli,když si chceme vypít víno a povídat si.Sedět v kuchyni,kde je věčná zima se dá jen chvíli ne celý večer.A když jdem do postele,tak tam nechceme ležet v riflích.Přítel se hned vysvléká do spodního prádla,ale já se většinou tolik neodhaluji.ležíme pod dekou,a musím říct,že opravdu nic neděláme,protože to není možné.

můj názor je ten, že jsou to kravky a předvádí se. jako já nevím, ale tak když dojde do bytu cizí chlap, tak se asi obleču ne? ať jsem ve svým nebo ne. pořádně si ho hlídej toho svýho nebo ti ho nějaká ojede

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Wild Paula: Dobý nápad,vyzkouším to

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Papagai: Pokud potřebuješ soukromí, najdi si v jiném bytě jiný neprůchozí pokoj. Tohle je dost na palici teda.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako chování mi to moc vhodné nepřijde.. předpokládám, že slečny zcela úmyslně provokují, protože málokdo je natolik hloupý, aby mi skutečně nedošlo, že jsou mu vidět téměř prsa a zadek zatímco na něj kouká nějaký cizí muž. Na druhou stranu to je ale velmi dobrý test Tvého přítele. Naopak - já bych je nekrotila. Pokud je přítel prasák, tak ho stejně neuhlídáš..pokud není, tak se nemáš čeho bát. Krásně se Ti ukáže povaha jak jeho, tak i holek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené