Dostala jsem 200 Kč slevu na nákup zboží v internetovém obchodě Astratex a přemýšlím nad sportovní podprsenkou. Která je podle vás nejlepší? Nebo máte alespoň některou doma a jste s ní spokojené? Chtěla bych aby měla hodně pevnou podporu (na běhání, skákání atd.) a mám čtyřky prsa.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě ber takovou, která má zapínaní, tedy není jen přes hlavu jako bolerko. Jak bys ji pořád přetahovala přes hlavu a hrudník, časem by se ti vytáhla a už by to ty prsa pořádně nedrželo, vhodná jsou i nastavitelná ramínka. Osobně dávám přednost podprsenkám ne s klasickými ramínky, ale takovými těmi jak mají spojení mezi lopatkami - při pohybu mě to neomezuje.

Reaguji na Jackobie:
Já mám hned tu první, co je na stránkách, které jsi sem dala.
Mám ji už několik let od švagrové z NY a není pravda, že když se každý den převléká přes hlavu, tak se vytahá. Samozřejmě záleží na materiálu.
Jsem spokojená také s tím, že má dostatečně široká záda, takže mi nevytvoří faldíky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám velmi dobrou zkušenost se sportovními podprsenkami z Craftu. Jsou sice dražší,ale zase je to kvalita.Má zapínání v zadu a posuvná ramínka,ale nemá košíčky takže to vypadá jako bolerko a lepší podprsenku jsem neměla. Prsa hezky drží jak při běhu tak na kole.

arrow
profile_image
Alchymistka mojeid
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

30

Koupila jsem si teď úplně novou na větší prsa od paní Konarovské http://www.lechaton.cz/Luxusni-spodni-pradlo-H1/Sp ortovni-pradlo-C344/Univerzalni-sportovni-podprsen ka-D-H-60DD-P3408V38815/
sice dražší,ale je to bomba.

Nakonec jsem si objednala tuhle, protože má stupeň opory 4, tak doufám, že bude dobrá. A ještě jsem hezky vychytala slevu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené