arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem taky na boku začala spát tak po těch 10 dnech. Ale tak opatrně, že kdyby někdo do mě dloubnul prstem, překulím se na záda. Podepírám se polštářema, abych měla dobrej pocit, že úplně na boku ne. Ale na zádech už vůbec neusnu. Dnes jsem po opce 16. den.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mám 3 týdny od operace a dr.mi řekl že těch 6 týdnu spát na zádech.i kdybych chtěla,tak bych to na boku ještě nedala,protože mě prsa bolí,tak spím v polosedu a obložená polštářema.záda mě naštěstí už nebolí,ale ten první týden byl náročný...jinak mám dotaz,narovnáte se už úplně jako předtím.mě pořád táhnou ramena dopředu a i když se snažím chodit vzpřímeně,ještě to pořádně nejde...je to normální,už se těším až si budu moct zacvičit..

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vydržela jsem spát na zádech do vytáhnutí drenů...to fakt nejde...teď už napůl na boku a chvíli na zádech, aby se neřeklo..

arrow
Neprodává v Bazaru

buenas
Ahojky.. já mám skoro 4 týdny po a už jsem se konečně narovnala,ale chodila jsem jak strá babka.. Ale musíš se snažit sama trochu naovnat i když to trochu tahne..
A myslím,že se to dá spát na zádech.. Když na to nemyslíte a buď někomu vyhovuje spát jen s jedním polštářem,nebo naopak být podložená.. já spím na zádech pořád a určitě budu.. ať si to ještě nějak nepokazím.. dá se to vydržet v pohodě,vždycky si zadek dám jakoby na bok ale prsa zůstávají rovně.. tak hodně štěstí.. pa

arrow
Neprodává v Bazaru

jsem 17 den a spím na zádech, trpím jako pes na záda, ale vydržet se to dá. Občas v noci vstávám a musím bolest zad rozchodit. Na bok bych si v žádné případě nelehala. Dr mi řekl, že na boku až tak za ten měsíc po.

arrow
profile_image
ttara
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mě doktor řekl po14 dnech spát na boku a že se nemůže nic stát...

arrow
profile_image
Kikča
od 20. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jj taky mi doktor dovolil spát na boku po 14 dnech a nespim tak ještě dnes a bude to skoro měsíc, občas si na něj lehnu když se ráno vzbudim,ale je fakt,že to ještě pořád není ono,prostě dokud mě to bude bolet spim na zádech,je to asi lepší....

arrow
profile_image
Martis
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji čumáček: vždycky si zadek dám jakoby na bok ale prsa zůstávají rovně.

taky jsem to tak dělala - jedině tak se to dalo vydržet, pak každou noc jsem asi tak 2x vstávala, abych se protáhla, protože se to celou noc nedá vydržet . Ale spala jsem na zádech celých 6 týdnů, protože jsem srab a mám anatomy, tak jsem se bála, abych ještě něco nepo.....

-já jsem 18. den po a už taky zkouším spát na boku-nebolí mě to, jen se bojím abych si něco neudělala....já mám odjakživa problém se zády (skoliosa) takže na zádech umírám. V polosedě, úplně rovně nebo úplně v sedě nic mi nepomáhalo-teda jen ty první dny, teď už je to přece jen lepší. Já abych řekla pravdu tak jsem díky bolesti zad o bolesti prsou skoro nevěděla....přesně jak všechny říkáte-na zádech už se to nedá vydržet. Často se přistihnu, že se ráno vzbudím a ležím na boku, tak se docela bojím abych si s těma prsama něco neudělala

chtěla jsem se ještě zeptat, po jaké době jste se mohly začít normálně koupat?

arrow
Neprodává v Bazaru

pajula

Po 3týdnech už je implantát obrostlý svaly. Já mohla spát naboku po 2týdnech. Ty záda bolely příšerně, občasné chvilkové spaní naboku mi pomohlo.

Jak to myslíš - koupat se normálně?

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Podle mé osobní zkušennosti spíš záleží na tom, co vám vlastní tělo dovolí, než co vám řekne lékař. Každá se hojíme jinak rychle, proto se nedá plošně říct: za 14 už můžete spát na boku všechny.
Tělo si řekne samo, takže pokud vám spaní na boku nedělá problémy, nebolí vás to, nijak netlačí, tak je všechno v pořádku.

Já sama spím na břiše, proto jsem si na něj začala asi po měsíci lehat, ale zpočátku to fakt začalo po chvilce bolet, proto jsem se zpátky převalila na bok/záda. A takhle to trvalo asi týden a najedou mi to už problém nedělalo...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem skoro 2 měsíce po opce a na boku jsem začala spát asi před 14 dny, dříve mi to nešlo...i teď mě prsa po ránu bolí, když spím na boku, tak jsem ráda, že jsem se naučila spát na zádech

Cituji mmarci: Jak to myslíš - koupat se normálně?

no tak doteď jsem se jen sprchovala-docela se bojím položit do vany....ponořit se do vody-nemůže se mi do jizev už nic dostat?

arrow
profile_image
kuli
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pajula
Já jsem se začala koupat normálně asi po měsíci,a to jsem se taky nijak dlouho nemáčela.Teď jsem 3 měs.po a už si ve vaně lebedím podstatně dýl.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené