arrow
profile_image
Jituss
od 13. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den všem přeji...nemáte někdo zkušenosti s "dorovnáním" zubů kompozitní pryskyřicí ? Mám vybočené horní dvojky dopředu, ne nijak závážným způsobem, ale způsobuje to, že jsou kratší o dost než jedničky a vzniká tam prostor. Trčí tam prostě ta vnitřní hrana, kterou bych chtěla právě "přikrýt" aby to byla ploška plus udělat zub delší. Nebýt toho mám úplně jiný úsměv Snad se to dá představit, jak to vypadá. Nosit kvůli takové vadě rovnátka se mi příliš nechce, už mi i na zubním bylo řečeno, že je nepotřebuji, jedná se prostě o "malou" ( pro mě dost velkou ) estetickou vadu.
Jsem objednaná k zubaři, aby to omrkl, ale až na duben.
Je to vůbec možné, dorovnat takto zuby ? Nechybí mi nikde kus zubu, a na internetu jsem takové info nenašla, zda je možné tím zub pouze dotvarovat ? A jak se pohybují ceny za jeden zub ? Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jituss: Známá takhle měla dorovnaný zub a hned ji to odpadlo,pak ji to dělali znovu a stejně se ji ta pryskyřice zlomila.

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Jituss: Mně takhle dodělávali dvojku nahoře. Měla jsem fixní rovnátka a zůstala mi tam malinká mezírka, tak to zubařka vymyslela takhle. Samozřejmě to ale po pár měsících odpadlo..

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jituss:
riešenie je alebo fazety,alebo korunky.Zub sa obrúsi a nacementuje sa keramická korunka, kt. je esteticky nerozoznateľná od zuba.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

také se přikláním k fazetám nebo korunkám.Zubařka mi nastavovala kdysi také zub a třikrát to prostě odpadlo-nedrželo to, při fazetě se lehce zbrousí přední ploška zubu a na tu se nalepí/nacementuje keramický plátek může být i z jiného materiálu ovšem to už má své výhody a nevýhody- fotokompozit mění časem barvu, pryskyřice bohužel také, sama mám osm keramických korunek jedna mě stála 3500kč ale nelituji, keramika je hladká, nic se na ní neusazuje a hlavně ti nikdy nezmění barvu, vypadá nejpřirozeněji ze všech materiálů.Ceny jsou různé nejde říci jaké někde stojí jedna keramická korunka nebo fazeta i 8000kč já v brně dala za korunku 3500kč u skvělého zubaře ale ceny jsou spíše větší někde chtějí i 6000kč, v malém městě kde bydlím se ceny pohybují od 3 do 4 tisích za korunku..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené