arrow
profile_image
Breberka11
od 4. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Potýkám se s depresemi a s chronickým únavovým syndromem, léky nepomáhají, prý to chce intenzivnější psychoterapie. Z rodinných důvodů nemůžu a ani nechci být hospitalizovaná, snad na to můj stav ani není tak závažný. Ale byla mi doporučena léčba v tzv. stacionáři - to člověk je na naschopence a dochází několik týdnů (řádově 6) na terapie třeba od 8h do 15h, odpoledne pak už má volno a v noci spí normálně doma.. Zajímalo by mě, jestli jste to někdo absolvoval, zda to pomohlo a jak to bylo náročné.. Konkrétně mě zajímají pražská centra Eset, Břehová a Psychosomatická klinika.. resp. kde se to dá sehnat v jiných městech, např. v Hradci Králové či v Brně.. Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Do ESETU jsem měla nastoupit. Už jsem byla na pohovoru s psychiatrem a pak každý týden na pohovor s psychologem. Nakonec jsem si to rozmyslela.
Já to to měla mít na 3/4 roku - kratší dobu nenabídli. Měla jsem doporučení přímo z Bohnic, protože léky jsou na dvě věci,zatím, u mě.

Já mám deprese, unavovej syndrom, hraniční poruchu osobnosti a myslim si,že nám krom léků nikdo nepomuže. Vim,že Ti je hrozně, ale musíš sama! NIKDO Ti nepomuže. Zkoušet můžeš všechno, ale jestli si na tom třeba zle jako já tak dojdeš k tomu samemu , mě to řekl i doktor Držim palce!

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky mi byl psychiatričkou doporučen ten stacionář.. váhám, nevím, mám z toho strach, pže jsem obrovskej introvert, holky... byla by to prý skupinka lidí, která spolu provádí hromadnout terapii, vůbec nevím co si mám pod tím představit... horší je, že jsem introvert a fakt se bojím že bych tam nezapadla a třeba se cítila i hůř než teď..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené