arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,chci si nechat stáhnout barvu vlasů,protože mě barvením chytá pořád na hodně tmavou a pak řeším odrosty S kadeřnicí jsme se dohodly,že mě to stáhne stahovačem a nabarví tmavě plavou,chci aby barva působila přirozeně,dám foto do galérky.Nemáte některá zkušenost se stahovačem barvy?

arrow
profile_image
sulakovamartina
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zničíš si vlasy...

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ano,ale už je to pár let,šlo to pomalu a na několikrát,vlasy jsem v tu dobu nijak zničené neměla.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkus přečíst 1.stranu této diskuse https://www.omlazeni.cz/jak-ziskat-zpet-33-3826-0.h tml

Ahojky,

mně to vlasy vůbec nezničilo, proces jsem absolvovala dvakrát, finálně to z černé pustilo na hnědou, s výsledkem jsem spokojená.

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak to záleží asi hodně na kvalitě vlasů, já mám strašně jemné vlásky, tak se obávám, že tohle by byla pro ně poslední kapka ikdyž řeším stejný problém, stahování odolávám.

Reaguji na sabadoška:
ahoj tak to taky ted momentálně řeším mám černé a chci jít na čokoládovou.po přečtení několika témat tady jsem zjistila že to jde jen melírem. Pak hod foto jak to dopadlo taky premyslim ze bych do toho sla. K jake kadernici jdes?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj jdu k jedné kadeřnici u nás v Lovosicích,foto dodám určitě,držte mi palce.

Asi před dvěma měsíci jsem byla u kadeřnice stáhnout černou barvu . . .Je to opravdu dost drastický zásah do vlasů,takže pokud nejsou vlásky zdravé,tak výsledek bude ještě větší oslabení a zničení vlásků . . .chce to pak velmi,velmi regenerovat a pečovat o ně . . .Ale nelituji zásahu a rozhodně bych se o to nepokoušela doma jako některé děvčata.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zlobidlo:
A jakou máš nyní barvu,uvažuji o tmavě plavé nebo oříškové.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sabadoška:
Pokud se do toho můžu vložit- radila bych tu oříškovou. Hezky ti půjde k očím

Reaguji na sabadoška:

Stáhlo se mi to asi tak . . . .vrchní část vlasů tmavě medová a konce vlasů hnědé,ale každému se to stáhne jinak . . .. . .Kadeřnice mi říkala,že kdybych měla narušené vlasy a ne zdravé,že to půjde stáhnout líp,prý v narušených ten pigment tolik nedrží . . .

Chtěla bych se zeptat, kde kupujete stahovače barvy na vlasy. Dívala jsem se na netu na různé shopy např. na Vitalitys Color Off Remover nebo Maxima Remover - a všude píšou, že je to jen na profesionální použití a při registraci po mě chtějí IČO apod. Chtěla jsem si barvu stáhnout doma, protože u nás ve městě nestojí kadeřnictví za nic, ale nevím kde stahovač sehnat

já jsem na stáhnutí barvy byla u kadeřnice, používá Brelil a tam mají stahovač Remove color system a podle toho, co říkala, tak je lepší, když to nanáší kadeřník. Jinak by prý mohly být vlasy flekaté a hlavně se to muselo rychle nanášet. co se týče ale toho výrobku,tak jsem měla taky strach, že mi vysuší nebo zničí vlasy, ale musím říct, že je fakt luxusní. určitě je bez peroxidu a vlasy jsem po něm měla krásně lesklé a to jsem ho měla na hlavě dvakrát po sobě - protože jsem tu barvu v konečkách měla solidně zažranou ať žije domácí barvení bez dobarvování

Reaguji na sabadoška: Doporučuji stahovač od Loreál, jmenuje se EFASSOR. Stahla jsem sním černou a vznikla z toho hnědá, a vlasy nebyly až tolik zničené.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené