Vždycky jsem byla jiná,jsem v druháku na gymplu,je mi 17let. Nechodím na pařby,nekouřím,nikdy jsem nezkusila alkohol a od žádného kluka na sebe nenechám šáhnout.
V lásce jsem zažila jen samé trápení,většinou kvůli odmítnutí sexu po pár dnech ,,chození,, Bohužel jsem propadla i na rok anorexii.
Před několika týdny jsem se zcela náhodou zamilovala do kluka,který je křesťan a velmi ve svou víru věří. Chodí do kostela,zná skoro celou bibli nazpaměť,první sex chce až po svatbě a mohla bych pokračovat. Máme stejné názory,stejné pohledy na svět,až na to,že jsem ateista. Je to opravdu slušný kluk,moc mě přitahuje.
Setkáváme se ve škole každý den. Pokaždé když s ním jsem cítím mezi náma velkou chemii. Neprojevuju své city,ani on své. Možná to tak zůstane,protože nejsem křesťan.
Ten dotyčný o mě ví naprosto všechno,jen s ním si nemusím na nic hrát a plně mu důvěřuji,nevím proč ale je to tak..
Každý den přemýšlím,že když začnu věřit budu mít smysl života.
Ale bojím se,že můžu taky hodně ztratit,všichni mí přátelé a rodina je proti tomu.
Večer nepřemýšlím nad ničím jiným,než nad tím,jestli do toho jít.
Se svými vrtevníkama si nerozumím,ale s ním ano až mě z toho mrazí,nemusím před sebou mít zeď,nemusím se bát, že mi ublíží..

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jahoda888: Každý den přemýšlím,že když začnu věřit budu mít smysl života.

Já vždycky myslela, že člověk buď věří, nebo nevěří. Přece to nejde naprogramovat, říct si: tak a teď, ode dneška začínám věřit. Například já jsem nevěřící a nikdo by mi to nikdy do hlavy nenacpal. Jsem tak vychovaná.

arrow
Neprodává v Bazaru

....a tak rodice to vědět nemusí...začni věřit a nemusíš to oficiálně nikde presentovat... víra přece není o tom nosit na hlavě šátek jak arabové ve Francii a tím akorát rozčilovat ostatní a pobuřovat...každý v něco věří, každý má nějaké názory podle kterých se řídí ale ostatním do toho přece nic není zda budeš mít sex před nebo po svatbě....je to jen tvá věc, tvé rozhodnutí...

Reaguji na Lejlaaa:
Jsem taky z ateistické rodiny,ale díky němu jsem v polovině cesty jít za Bohem.
Pomalu tomu začínám věřit..

Reaguji na Janice28:
Jenže budu exot a myslím,že je dobré to říct rodině,aby se předešlo nějakým nedorozumněním.

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jahoda888: ale díky němu jsem v polovině cesty jít za Bohem.
Pomalu tomu začínám věřit..

Pokud to tak cítíš a myslíš, že to dokážeš, tak bych do toho šla. Já třeba vím, že bych to v životě nedokázala.

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jahoda888: Jenže budu exot a myslím,že je dobré to říct rodině,aby se předešlo nějakým nedorozumněním.

V tom s tebou souhlasím....je ti 17, co nevidět budeš plnoletá, budeš dospělá a budeš mít právo na to, žít tak, jak ty chceš. Rodina by to měla přijmout a smířit se s tím. Mimochodem jsi třeba ochotná do toho jít kvůli lásce i za cenu toho, že by to rodina neměla přijmout?

Reaguji na Lejlaaa:
Jde o to,že si neumím představit,že bych s jedním člověkem žila celý život,ještě třeba když bych se už za pár let vdávala.

Cituji Jahoda888: Ale bojím se,že můžu taky hodně ztratit,všichni mí přátelé a rodina je proti tomu.

Nechápu proč jsou tvá rodina a přátelé proti víře ? Já na tom osobně nevidím vůůbec nic špatného, takže bych se jim to snažila vysvětlit a pokud to nepůjde, tak bych toto dělala potají. Jinak pokud si vážně tak zamilovaná, rozumíte si a všechno ( s vrstevníkami si nerozumíš ) možná pro Tebe bude víra to pravé, lidé, co chodí do kostela a na semináře jsou vesměs hrozně slušní, milí a přátelští, co se týče prvního sexu, nejsem zastáncem toho, že sex drží vztah, to si říkakají jenom ti, kteřím to jinak než přes postel neklape, což je podle mě smutné, takže i v tomto bych neviděla problém, já bych se asi kvůli němu trošku obětovala, rodiče a přátelé Ti přece nemohou řídit život a hlavně když Tě mají rádi, tak o ně přeci kvůli tomuto nemůžeš přijít..

Reaguji na Lejlaaa:
To ne,protože má rodina je pro mě nejdůležitější..

arrow
profile_image
Flora
od 4. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jahoda888: aby se předešlo nějakým nedorozumněním

Jaká nedorozumění máš na mysli? Mám věřící kamarády a nedorozumění nejsou.

arrow
profile_image
Alice_in_Wonderland
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já v tom problém nevidím....Kdyby byl muslim a chtěl Tě obrátit na islám, to by víceméně problém mohl být, ale křesťané (katolíci, evangelíci, pravoslavní...) se od "normálních nevěřících" prakticky ničím neliší, snad jen, že někteří věřící jsou slušnější, což je určitě plus.

Reaguji na Jahoda888:
A co konrkétně rodičům vadí na víře ?

Reaguji na Bajina888:
tvrdí o nich,že jsou ubožáci,kteří nevěří sami v sebe a tak věří v Boha..
Reaguji na Flora:
Mí nevěřící kamarádi jsou vysazení na křesťany a dělají si z nich srandu

Reaguji na Jahoda888:
Tak to je mi docela takových lidí líto, že si dělají z křesťanů srandu a navíc, když o nich řeknou, že to jsou ubožáci.. To je vážně smutné, kdyby se každý choval podle desatera, tak by na světě bylo o mnoho lépe, ale to je samozřejmě věc názoru...

Já mám mnoho přátel a nikdy si nikdo z křesťanů srandu nedělal, teď také záleží na tom, co to máš za přátelé, nechci o nic nějakým způsobem pochybovat, ale smát se víře můžou vážně hlupáci... Asi bych zvážila výběr přátel a hlavně jak to má tvůj "přítel" s přáteli?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené