Vím že je tady už spoustu diskuzí na stáž ve firmách. Ale ráda bych nějaké zkušeností od lidí, kteří stáž absolvovali teď a ne před x lety. O jednu stáž mám zažadano a i kdyby nevyšla tak vím že si najdu nějakou jinou v oboru, ale zajímají mě zkušeností co vám stáž dalo, pomohla vám stáž získat praxi atd ? Jde mi o získanou praxi což je pro mě největší zadrhel když se dostanu na pohovor do firem, - nemám praxi - a stáž si myslím že mi hodně pomůže.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tě asi zklamu - i když, samozřejmě, že jsem mohla natrefit jen na špatnou firmu, která tohoto systému využívala... Měla jsem absolvovat stáž jako asistent manažera - kancelářská práce, papírování atd. no a místo toho jsem 2 měsíce jen tak seděli na počítačích, chodili na internet a nudili se... případně, když potřebovali někoho na nějakou otravnou práci (třeba lepit etikety na krabičky ) tak nás na to šoupli... Bylo nás asi 12, no neber to, partu lidí, kteří jim udělají to, za co by jinak museli platit zaměstnance a ještě za každého dostanou tučné peníze (a že opravdu tučné, co jsem zjistila) jako náhradu za to, že se tomu člověku věnovali a učili ho tomu oboru... Nejhorší bylo, jak za nás vyplňovali tabulky s tím, co jsme se který den naučili zatímco jsme buď celý den proseděli na internetu nebo dělali, co zrovna potřebovali udělat... Dokonce tam bylo pár takových, kteří tam ani jednou nepřišli jen byli v tom programu zapsaní, také se jim vyplňovaly tabulky ale ani jednou tam nevkročili a byli celou dobu doma měla jsem vztek, ale na druhou stranu v době, kdy jsem dlouhodobě byla bez práce byly i ty stravenky a pár korun (dost směšných oproti tomu, co za nás od projektu dostala firma) pro mě pozitivum, takže nejen já, ale i všichni ostatní jsme prostě drželi hubu a krok... je to smutné, jak to v dnešní době funguje a jak dnešní podnikatelé dokáží chytře využít každé příležitosti, která jim může napakovat kapsy

arrow
profile_image
Kac.ca
od 20. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já mám dobrou zkušenost. Opravdu jsem se něco naučila, je to dobrá položka do životopisu a dodalo mi to i sebevědomí na pohovorech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené