arrow
profile_image
LittleAngie
od 28. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky
Už rok se barvím na černo - poslední barvení proběhlo před 3 měsíci.
Vlasy mám své světle hnědé viz. odrosty a ráda bych se té černé zbavila - jsem do ní moc bledá.

Máte některá zkušenost s odbarvením doma ? Vlasy jsem si odbarvovala několikrát, ale nikdy né černé.

Ráda bych si po odbarvení na hlavu dala hnědozrzavou nebo červenou.
Díky

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud si na ně dáš odbarvovač, tak ti to na černou nepomůže. Černou jedině stáhnout, ale to neudělš ničim z drogerie.

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pomůže ti stahovač barvy ,který koupíš v kadeřnických potřebách nebo na internetu,já jsem tak hodněkrát stahovala barvu a bez problému,je to šetrnější než odbarvování. Pokud zvolíš odbarvit vlasy odbarvovačem,tak se příprav na to,že to může být flekaté nebo oranžové a vysuší ti to hodně vlasy,takže si hned příprav barvu na obarvení potom a balzám nebo dobrou masku a olejîček na konečky a lesk. Každopádně kadeřnice nechtějí nikdy odbarvovat vlasy z černé,ale všechno jde :))

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doma to fakt nedělej, zničíš si vlasy. Černá se ti stáhne do žluta, přes oranžovou až fialovou. Tohle nech fakt na profíkovi, já si nechala stáhnout černou před lety u kadeřnice, výsledek dokonalý, vlasy naprosto v pořádku, nikdo nepoznal, že jsem měla před pár hodinama černé vlasy.

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nihaso: Doma to fakt nedělej, zničíš si vlasy

svatá slova... Já jsem tedy před třemi lety tak moudrá nebyla a šla jsem do toho po hlavě čili - doma. Výsledek byl.... katastrofální ale na druhou stranu jsem ty vlasy doma dokázala kvalitní kosmetikou zachránit. Ale prostě... nedoporučuju domáckou alchemii

arrow
profile_image
LenkaSilerka
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj já se na černou barvila cca 5 let. Před měsícem jsem se naštvala, že už nechci být jako ta matka z Adamsovi rodiny a koupila jsem si efassor + 9% vyvíječ. Napoprvé jsem je měla takové černo mahagonové. Pak jsem ještě 2x použila ultra odbarvovač od syossu co má zesvětlit až o 8 odstínu a ten mi je stáhnul cca na oranžovou. Pak jsem jen nabarvila na požadovaný odstín hnědé.
Trochu mi to vlasy zesušilo, ale v týdnu budu aplikovat keratin. Jsem ráda,že jsem do toho šla.

A proč nejdeš ke kadeřnici? Akorát se ti to nepovede, budeš vypadat hrozně a budeš litovat, že si nedala těch pár stovek za kadeřnici. Pokud se chce někdo barvit doma a dělá to pravidelně - tak OK. Ale provádět razantní změnu doma? No nevim, nevim.

Cituji LenkaSilerka: Trochu mi to vlasy zesušilo, ale v týdnu budu aplikovat keratin.

Tak to doufej, že ti na hlavě něco zůstane Pokud máš vlasy porušené chemicky, tak je velká pravděpodobnost, že ti je keratin ještě o to víc upálí a přímo před očima ti spadnou na zem

Cituji TerezkaTRO: A proč nejdeš ke kadeřnici?

Souhlasím, sama jsem to podstoupila, zbavovala se černé přes kadeřnici - přes DOBROU kadeřnici, stálo mě to hrozný prachy, ale vlasy zůstaly v pořádku. Myslím, že nějaké experimenty za to fakt nestojí ...

arrow
profile_image
koktalka
od 3. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Tak to doufej, že ti na hlavě něco zůstane Pokud máš vlasy porušené chemicky, tak je velká pravděpodobnost, že ti je keratin ještě o to víc upálí a přímo před očima ti spadnou na zem

Přesně tak, brazilský = chemický keratin je pro vlasy zlo ... Někto to vyjádřil takto: výsledek bude stejný, jako když vlasy na měsíc, tři, půl roku uzavřeš do neprodyšného sáčku. Takže si představ, jak asi budou vypadat. Napravit vysušené vlasy jde, ale zničené po keratinu? To je katastrofa.

arrow
profile_image
LenkaSilerka
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ale já nemám vlasy zničené. Nikde jsem to neuvedla. Vlasy mám dlouhé po zadek, odbarvení se povedlo perfektně, akorát to šlo pomaleji,než jsem myslela. Kadeřnice mi řekla, že jedno stáhnutí takových dlouhých a hustých vlasů výjde na 2000,-. Ale musela bych přijít nejméně 3x aby to stáhla do světla a pak aplikovat barvu hnědou. Takže docela pálka.
Moje vlasy jsou lesklé, dlouhé a zdravé. Během odbarvování nevypadl a nespálil se jediný vlásek.
Do keratinu jdu hlavně kvůli krepatosti a drsnosti vlasů. Mám takové tvrdé žně. Ale ty jsem měla i před odbarvováním.
Tak nevidím problém, proč bych nemohla aplikovat keratin.

arrow
profile_image
LenkaSilerka
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ciiicaaa: O to víc? Nepsala jsem, že by se mi vlasy zničily, natož upálily.

To by dopadlo... Nedělej to sama doma. I my s tím máme problém aby to proběhlo tak jak má, natož někdo doma, bez adekvátních přípravků a kdo tomu ani nerozumí...

arrow
Neprodává v Bazaru

Přece pokud chce někdo vlasy hnědé, tak je blbost to stahovat do uplně světlých! Stačí přibližný odstín a pak je nabarvit. Určitě by se na to nemuselo chodit tolikrát.

Jinak zakladatelce raději z vlastní zkušenosti radím jít ke kadeřnici. Určitě ti to stáhnou tam, kde dělají s Lorealem, jmenuje se to Effasor. To ti stáhne barvu právě na hnědozrz, pak to doladíte na správný odstín.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené