arrow
profile_image
Veronica28
od 15. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jak byste prosím jednali v následující situaci. Zhruba před půl rokem jsem se odstěhovala z Prahy do Olomouce. Důvodů bylo více, ale mezi hlavními byla vzdálenost od rodiny a drahý pronájem garsonky v Praze. Práci jsem měla dopředu zajištěnou a byt jsem vyřešila tak, že jsem si se sestrou, která tady také bydlí pronajaly velký byt, který jsme na vlastní náklady vybavily.
Všechno se vyvíjelo dobře, jenomže během zkušební doby jsem zjistila, že mi nová práce nevyhovuje. Na konci zkušebky jsem tam chodila se staženým žaludkem, takže jsem se rozhodla odejít. Přes 2 měsíce jsem hledala novou práci ,a nakonec ji našla jenomže je v Brně. Nepřikládala jsem tomu velký význam, jenže mě vzali a já se rozhodla dojíždět autobusem do Brna. Jedna cesta zabere asi hodinu a bus jezdí každou hodinu. Byla jsem nadšená, jenže na pohovoru jsem zmínila, že do budoucna mám v plánu se do Brna přestěhovat (abych zapůsobila, že o tu práci vážně stojím) a teď se mě na to šéfová pořád vyptává. Řekla mi, že by to bylo i vhodné vzhledem k mé pozici (jedná se o práci v cestovním ruchu), abych bydlela v Brně.
Nevím co mám teď dělat, jsem ráda, že jsem našla vysněnou práci, ale v Olomouci bydlím teprve půl roku, a byla fuška sehnat byt a peníze na vybavení, takže se mi nechce znovu stěhovat. Navíc mám psa a jsem ráda, že s tím současný pronajímatel neměl problém nedokážu si představit, že budu zase přesvědčovat další majitele, že nic neprovede.
Na druhou stranu Brno mi nevadí a o tu práci opravdu stojím, dokážu si představit tam žít jenom ne teď. Co byste mi prosím poradili? Mám se stěhovat nebo zůstat a dojíždět? Ještě dodávám, že jsem sama a nemám možnost v Brně s někým bydlet a práce mi umožňuje flexibilní pracovní dobu i občasný home office.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené