arrow
profile_image
Nikolinka114
od 5. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chci se zeptat co si myslíte o stejném oblečení maminky a dcery nebo o stejném oblečení celé rodiny. Myslím že oblečení nemusí být úplně stejné, ale nějak sladěné vzorem nebo tak. Mě osobně se to moc líbí. Co myslíte vy? Znáte nějaký obchod, kde tento typ oblečení prodávají?

zdá se mi to jako znásilnění identity-maminka to tak chtěla tak to tak bude. takový novodobý vřed ,nejhorší když se to přehodí na level kdy zinfantilní dospělý viz. dupačky nebo onesie nebo jak chcete pro dospělé
stejný barvy klidně ale stylově jakože legínky a tričánka ne
stejně pitomé jako u dvojčat...proč je proboha takhle trestat,protože to Beckhamovic mají taky tak?
za mě individualita ať vládne,že jste rodina se pozná snad tak jako tak

arrow
Neprodává v Bazaru

Dítě má být dítě a ne malý dospělý, je to děs.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se to líbí. Předpokládám, že matka děti do těch hader necpe násilím a nechodí tak každý den. My s mamkou měly stejný ušitý sukňokraťasy už někdy v roce 90, takže mi to jako novodobej trend až tak nepřijde.
Zrovna to oblečení na obrázkách je podle mě naprosto v pořádku. Samozřejmě by nebylo v pořádku oblíkat dítě jako lehkou děvu ale o to tady nejde předpokládám. - Navíc ona dcerka dost pravděpodobně bude otiskem matky i ve skutečnosti a zrovna holčičky vždycky chcou to co má maminka, takže nevidím důvod z toho dělat tragédii.
Mně třeba naopak uchvacuje, že si holčičky dnes vydupou, že prostě pudou ven polonahý i v mínus deseti, protože "chcou" a maminka do toho jako nemá co mluvit. Tam vždycky uvažuju o příčetnosti rodiče.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se to velmi líbí Je to roztomilé, hezké a rozhodně jsem pro!

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se to taky líbí Nebuďte tak upjaté proboha...

jo, proč ne, jak známo holčičky rády napodobují maminky, takže když je to v mezích normy (žádné dupačky pro dospělé a šminky a třpytky pro děti), je to roztomilé

arrow
profile_image
noir
od 2. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také na tom nevídím nic špatného. Mám malou dcerku a jsem jsem její vzor. Snaží se mě napodobovat, půjčuje si moje věci, přála by si mít i stejnou barvu vlasů jako mám já. Když dostane něco stejného nebo podobného, je šťastná, že má to, co maminka. Takže proč ne. Žádné znásilňování identity dítěte v tom opravdu nevidím, spíš naopak, dcerka má vlastní hlavu a svoje názory.
A že dítě bude jako malý dospělý, když se oblékne jako maminka? Nemusí. Co třeba když si maminka nechá ušít stejné letní šaty pro sebe i pro holčičku? Holčičky na fotkách rozhodně nevypadají dospělácky a maminky v tech samých šatech nevypadají infantilně (opomenu-li mašli ve ve vlasech).
Stačí trocha citu pro to, co je vhodné a co už ne, a pak tedy vážně nevidím problém.

Ještě dodám, že mě samotnou na to příliš neužije, neboť nejsem ráda v centru pozornosti. Jinak mi to ale připadá milé. Třeba mě k tomu dcerka časem taky přesvědčí

arrow
profile_image
haninkas
od 10. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevidím na tom nic špatného, dokonce mi to přijde roztomilé. Každý den bych to nepraktikovala, ale nevidím důvod, proč nemít nějaké oblečení stejné. Např. šatky nebo pyžamo. A na té první a třetí fotce nemají oblečení stejné, je jen podobné.

Mně se to nelíbí.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prorsum: Je vidět, že nemáš s dvojčaty moc zkušeností. Většinou je to totiž jejich vůle, aspon do určitého věku.
Jinakk tématu, fotka 3 se mi hodně líbí. Celou rodinu bych určitě neladila, ale dcerka ráda tahá moje věci a když máme třeba podobné barvy, doplněk tak proč ne. Ale v mezích, děti nezestařovat a žádná infantilně laděná maminka...

Cituji moony: e vidět, že nemáš s dvojčaty moc zkušeností. Většinou je to totiž jejich vůle, aspon do určitého věku.

ne nemám,ale vyjádřil jsem svůj pocit a názor,že se některá přetahují o stejné hračky,mají chuť na stejné corn flakes do stejné misky,ale stejné oblečení včetně stylingu a mamička stejné boyfriend jeans a čepice...to už mi přijde kdo to doopravdy chtěl dvojičky?nebo mamička která bez ohledu vezme v h&m vše dvakrát a čepice otočí obou capartům kšiltem dozadu,promiň pořád tam spíš cítím trend než chuť dvojčat mít to stejné nachlup na milimetr a na ohrnutí přesně
a toto

Cituji moony: když máme třeba podobné barvy,

jsem psal jako variantu která je ok

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prorsum: Joo, asi to potkáváš. Já jen psala svou zkušenost. Styling nechávám většinou na dětech . To co popisuješ se mi zdá taky moc.

moony právě že potkávám,bohužel to není cestou na shooting do atelieru ale běžná sobotní procházka

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se to líbí, je tokové roztomilé . Samozřejmě bych to nepraktikovala každý den, to zase ne. Třeba moje teta a sestřenka má hodně společných oblečení , ale samozřejmě se jedná o střízlivé oblečení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené