arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Seeby: Asi to bude nějaký červík, na kterých ty normální odčervovací tablety neplatí.

proto je dobrý udělat ten náběr stolice a tím zjistíš co v sobě má a podle toho už ti veterinář dá odčervovák. Ty náběry se dělají první, třetí a pátý den z každé stolice. To by ti veterinář měla ale říct a nebo se na to zeptej.
V létě jsme si vzali psa z útulku, takže s průjmama mám bohatý zkušenosti a s odčervováním taky. Byla jsem z toho časem už šílená, protože nic nezabíralo. Ke všemu byl podvyživený z toho útulku, protože se v něm jídlo neudrželo a kdo ví jak ho původní majitel krmil (v tom útulku byl jen krátce, asi týden, takže za týden by tak nezhubl). Naštěstí po nějakém desátem odčervení to bylo úplně ok.

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bude to dobrý můj pejsek má 7 měsíců občas ještě mívá průjmík. Oni mají jinej žalůdek než my. Nestráví všechno. Není dobrý jim cpát všechno. Pokud ji granule měl by jíst jenom granule pokud ji konzervy měl by jíst jenom konzervy. Pokud je ten produkt kvalitní nic mu chybět nebude. Oni nemají tolik chutových buněk jako my. Mají jenom velký oči. Když má Fík průjem dávám mu jenom rejži s masem tu rejži pořádně rozvařim. Zkoušela jsem mu dát granule orijen to jsou hodně kvalitní granule je v nich velký % masa ale měl z nich průjem. Některý pejskové mají problém strávit jenom bílkovinu. Papá Hillsky v nich je sice nějaká ta kukuřice ale na hovínka je to dobrý a když už mi je nechce jíst dám mu do toho trošku konzervičky taky od hillsu.
Ono se to opravdu zlepší Fík taky měl smradlavej průjem chudák sám z toho byl neštastnej. Jenom opatrně pokud budeš měnit granule tak mu to mixuj ze začátku s těma starýma aby si zvykl.
Jinak pokud se to nezlepší stačí k doktorovi on mu dá injekci proti průjmu. Já bydlim v Paříži a koupila jsem Fíkusákovi na to takový kapičky pro psy ve kterých je živoč. uhlí. V Čechách to asi mít nebudou protože to bylo dělaný pro jeden obchod tady.

arrow
profile_image
Seeby
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže rozbor žádné červíky neukázal. Asi Rony venku něco olízal. 2 dny jsem podávala Smectu (moc mu chutnala a stříkání stříkačkou do tlamičky byla velká sranda ) Takže tu Smectu taky doporučuju, fakt mu za ty 2 dny pomohla a už má zase "pevný hovínka"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené