arrow
profile_image
Janulinkaaa
od 8. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,

bydlím na koleji a mám se za pár dní stěhovat do jiného pokoje, ale ted jsem zjistila že tam prý jsou štěnice. Slečna co teď v pokoji bydlí říkala, že už dvě zabila a v noci je vždy poštípaná. Asi před 14 dny dělali na koleji postřik proti těmto skudcum, ale očividně to moc nezabralo...

Chtěla bych se zeptat, zda můžu nějak situaci ještě před nastěhováním zachránit. Jestli by bylo třeba dobré si tam nestehovat žádné věci a pokusit se to vykouřit a vystříkat, nebo je jedno jestli se nastěhuji? Nerada byhc totiž, aby se mi štěnice dostaly do věcí a já je pak nezanesla i domů k rodičům... Děkuji za odpověď, Jana

arrow
profile_image
lala
od 1. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka tak to ti nezávidím.
My jsme s tím bojovali před rokem - skoro rok. Bydlíme vedle romské rodiny, která tam kdysi ubytovala přistěhovalce. Než jsme na to přišli že tyhle potvůrky máme doma, bylo takřka pozdě....vedle postele jsme nacházeli velké i malé s hnízdy. Deratizér musel vystříkat celý byt ... a řekl nám, že ty potvory jsou dnes tak imunní, že jeden postřik rozhodně stačit nebude...
Museli jsme se zbavit poloviny nábytku, především dřevěného...koberce apod., všechno muselo pryč. Veškeré oblečení do pračky, vyprat a museli jsme je dát do pytlů - jediný způsob, aby jsme zamezili tomu, že bychom je pak přenášeli v oblečení.

Holka prožili jsme si fakt peklo...v tu chvíli si člověk říkal, že by bylo lepší možná vyhořet.
Nebralo to konce, bezesnné noci, pořád se člověk budil z hrůzou, že to po tobě leze - navíc, ty potvory byly vidět hlavně v noci, přes den byly schované a takřka nemožné je najít.
Musím zaklepat, snad jsme se toho na dobro zbavili - pro případ v noci neotevíráme vůbec okna a i po roce člověk stále žije v holobytě...nechceme nic pořizovat do té doby, než budeme mít stoprocentní jistotu.

Jestli můžu poradit, vem nohy na ramena...protože účinné by bylo vykouřit celou budovu - ale to trvá několik dní a spát v tom pár dní člověk rozhodně nemůže.
Do věcí se ti dostanou raz, dva a navíc, být od nich poštípaná, to není žádná sranda.
Držím palečky

arrow
profile_image
bettytwain
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

My jsme měli štěnice doma.

A teda je to situace dost svízelná.
Stříkání Biolitem nepomohlo.
Tak jsme zavolali Deratizérskou firmu dddsluzby . cz a pak to šlo rás na rás.

Byli u nás dvakrát během jendoho týdne a všechno vystříkali.

A teď už je (až na děti) klid. =D

Ahoj holky, je to trapné, ale potřebuji radu, jsem totiž vystresovaná jako blázen. Včera jsem byla u své nejlepší kamarádky na kávě a nějak z ní vypadlo, že má nejspíš doma štěnice od té doby, co se k ní její přítel přestěhoval z hotelu. Ukazovala mi štípance, ale že prý žádné nenašla, ale že je to hodně pravděpodobné, že je má doma. Já jsem tam za tu dobu, co tam ten její krasavec bydlí byla asi třikrát, vždycky jsem si třeba položila bundu na gauč atd... A teď mám nervy, jestli mi nemohla vlézt nějak do bundy a aby jsem ji nepřinesla domů. Četla jsem, že je možné si to přinést z návštěvy... Co myslíte, je tady riziko? A pokud ano, co mám dělat?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené