arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jojo, to jsou podvodníci, každému řeknou to samé a pak se ho snaží nalákat, dočtete se o tom všude ) Pokud stojíš o pravdivé informace, zajdi si někam třeba na INBODY Jsou to idioti...Ale jinak samozřejmě je možné, že člověk naoko hubený má tuku i mnohem víc jak člověk "silnější"

Před tím, než jsem začala chodit pravidelně do fitka, tak jsem v 1 týdnu prošla dvěma měřeními, prostě jsem chtěla vědět, jak na tom jsem. Jedno bylo na INBODY a druhé na té další známé věci na měření těchto tělesných hodnot, ale nemůžu si z hlavy vzpomenout na název (na tom papíře s výsledky bych to dohledala). Měřili mě v rozmezí 5 dní a výsledky se jim taky trošku lišily, sice ne nijak extrémně, ale úplně stejné nebyly. Každopádně to nebylo žádné pouliční měření, kde by mě chtěli nalákat na nějakou dietu Byla to moje iniciativa, chtěla jsem si to porovnat, jestli to vyjde stejné a taky jsem si za to zaplatila nějakou tu kačku. Takže zkus něco takovýho radši. Já mám 169 cm/ 52 kg a naměřili mi ten nižší tuk 17 % a ten vyšší myslím 19 %. Takže se 37 % bys byla vyloženě obézní!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, nedávno jsem si nechala taky měřit tuk a vyšlo mi 33% (normální 20 - 29%). BMI mam 24,2 (normální 18,5 - 25). Doktorka která mi to měřila mi řekla, že to je tím že mam málo svalové hmoty.

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na Rezakoky:
Zakladateľka má BMI tak 20.
To je celkom podstatný rozdiel.
Normálni šarlatáni to boli, snažiaci sa vnútiť svoje zbytočné produkty úplne zdravým ľudom.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené