arrow
profile_image
Kacrum
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já od nich měla mono šedé a opuchlo mi po nich oční víčko takže jsem je rychle zahodila. Mám od nich taky dvoje quattra - jedno s takovými studenými modro-zelenými odstíny a fialovou a jedno s bílou, černou, stříbrnou a takovou růžovou a ty jsou super, hodně pigmentované a dobře drží.

Cituji AlmaSinger: Mně přijde, že člověk musí nanést celkem velkou vrstvu, aby to mělo aspoň malý efekt a tudíž s nima podle mě nejde příliš využívat světlejší a intenzivnější efekty stínování.

jo, to mám tak právě taky, že mi moc nebarví a proto se s těma barvama nedá tolik pracovat. Mám ty duo stíny, tak je většinou zamatlám dohromady a nanesu jako jednu barvu Ale zkusím ty jiný aplikátory a nebo mě ještě napadlo je navlhčit, že by mohly barvit víc.

Ty šedivé quatro vypadají pěkně, ale nevím, jestli by mi ty barvy slušely. Jsem zvyklá jen na hnědé stíny, mám hnědé oči..... a ta šedá nevím. Ale jsou na pohled moc hezké.

arrow
profile_image
poires
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem měla taky to quattro - bílá, stříbrná, růžová a šedá a nic moc. Musela jsem je nanášet opatrně, jinak jsme měla ty třpytky všude. Takže piplačka... no jako za cenu ok, ale zázrak to teda fakt neni

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kacrum: Já od nich měla mono šedé a opuchlo mi po nich oční víčko

teeeda.. tak to je síla

tak jsem nakonec sáhla po mono - 08 Summer love a musím říct, že na podk. bázi držej a vypadaj dobře asi ještě nějaký pořídím za tu cenu

arrow
profile_image
motyčka
od 15. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám ty čtyř: černá, stříbrná, bílá, růžová a ty hnědý 2x hnědá, zlatavá a světlounce béžová. Mám přímo od essence i aplikátory, je jich tam pět a každý má svou přihrádku,takže mi nemažou taštičku. A naprostá spokojenost,pěkně se nanáší a drží.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené