arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, znáte, máte? Kočárek Stokke se mi moc líbí, jedinou nevýhodu vidím v malém ,,úložném prostoru''.
Co na něj říkáte Vy?

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máme - resp.měli jsme. Dál jsme ještě měli Cam Cortina a Quiny Zapp (všechny používané "současně") a nejvíc jsme požívali právě Stokke. Ale je to vyloženě městský kočár = na hladký povrch. Např.přejezd z Můstku na Staromák Melantrichovou ulicí je se Stokke peklo (dítě nadskakuje metr vysoko,rodič si udrncá artrozu v prstech). O odpružení nemůže být řeč,zato jsem nesčetněkrát ocenila manipulaci do/ze schodů a ten vysoký posez - jsme kavárenský povaleči a častými návštěvníky ZOO a Mořského světa - takže to nastavení je super.
Uložný prostor je dostačující. Když se ten vak roztáhne,tak se tam vejdou 3 větší krabice s lodičkama + nějaký drobnosti (odzkoušeno) Ještě jsme měli ten batůžek na rukojeť a tam jme měli vše potřebné.takže úložný vak jsme potřebovali jen párkrát (nákup a pod)
Mám ho schovaný pro druhé robě, a i kdyby se s ním nedejbože něco stalo,koupím ho znovu.
Vím, že dneska už jsou na trhu lepší kočárky v poměru kvalita,design,vlastnosti,cena,ale pro mě je Stokke srdeční záležitost

arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pehot: Ajaj, to jsi mně moc nepotěšila, bydlím v Jindřišské u Můstku. Budu se muset poohlédnout tedy po nějakém jiném. Škoda, škoda, Strokke je vážně klasa! Taky jsem restaurační typ, takže se mi líbí vysoké posezení dítěte.
Děkuju Ti za příspěvěk.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené