arrow
profile_image
Dainesse
od 18. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj je mi 14 let,od zítřka se vypisují přihlášky a já nevím kam jít.Už jsem zhodnotila snad všechny školy v jihomoravském kraji.Baví mě přírodopis,dějepis,čestina. Vělký problém mi dělá matematika protože jsem toho hodně zameškala a nemám proto vlohy.Musím říct že lituju toho že jsem se neučila a teď nemůžu jít na gympl ikdyž bych se učila tak nemám dobré základy. Mám dvě trojky a průměr 1,6 takže žádná sláva.V oborech jsem si našla asistenta zubního laboranta ale hlásí se tam strašně moc lidí a nevím jestli bych na to měla,navíc se tam dělají zkoušky zručnosti a nevím kam chodit na nějaké kurzy apod. Stomatologie by mě určitě bavila. Pak ještě analýza potravin ale tam je hodně chemie,zase kdyby jsme jen hloupě nepočítali jako doteď a dělali i nějaké experimenty a něco co bych viděla že za to stojí tak proč ne? Další otázka kam můžu z analýzy pokračovat?Nemohla bych jít na zubní lékařství? Protože v analýze je víc chemie apod narozdíl od asistenta. Nebo na hotelovku? Určitě jsem si vědoma že maturita nestačí a vím že zdravotnictí bude prosperovat v příštích letech. Zároveň analýza je blíž a nemusela bych být na intru ale co po tom? Můžu jít na tu zubařku?-Nejjednouší cesta by byla gympl,tam se nedostanu a z lycea mám strach navíc dop.prům je 1,5. předem děkuji.

arrow
profile_image
Enriketa
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych ten gympl nezatracovala Určitě bych příjmačky zkusila, to, že máš teď 1,6 neznamená, že když se budeš snažit, gympl nezvládneš. Stejně tak lyceum, to bývá lehčí než gympl. Ta asistentka zubního lékaře zní dobře a zajímavě, musíš si víc věřit Ale pokud by jsi chtěla na VŠ pokračovat na zubní lékařství, určitě bych volila gympl, i když je to paradox, tak ze zdravky máš menší šanci na zvládnutí přijímaček na VŠ lékařskou.

arrow
profile_image
Enriketa
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co se týče intru, teď to možná nezní lákavě, ale brzy si zvykneš a zpětně budeš možná i ráda. Dá ti to větší volnost a utuží to přátelské vztahy se spolužáky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené