Holky v zimě jsem si koupila kopřivový čaj...pila jsem ho 3 dny, jeden hrnek denně a pak to přišlo. Neuvěřitelný průjmy a strašný křeče ve střevech, který jsem nikdy nezažila. Bohužel to bylo před Vánocemi, takže k večeři jsem si dala 2 lžíce bramborovýho salátu a stáhla se do ústranní, protože ty křeče byly fakt nesnesitelný. Asi za 4 dny to přešlo...Myslíte, že to mohlo být z toho čaje, nebo to byla jen shoda náhoda? Ještě jsem neměla odvahu dát si znova,abych to zkusila...Mamka mi říkala, že její kamarádka si koupila taky nějaký čistící čaj a bylo jí po něm zle...

no tak může to být tím, ale že by to udělal už jeden hrnek.. nepila jsi to nějak moc koncentrovaný? Jinak se kopřiva používá na detoxikaci docela běžně ale mě teda problémy nedělá.

Reaguji na milujemeleto:

právě že ne, dala jsem si jeden ten sáček do takovýho toho obrovskýho hrnku...

arrow
profile_image
lila_star
od 29. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím, že to spíš bude shoda náhod. Kdyby ti ten čaj nesedl, nebylo by ti zle několik dní, podle mě. Nejlepší bude asi zkusit to znovu a uvidíš, jestli to znovu něco vyvolá. Ale řekla bych, že tak malé množství jaké jsi měla by toto způsobit nemělo.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky si myslím, že to byla náhoda. Leda že bys měla nějakou velkou přecitlivělost na kopřivy... A nebo ty kopřivy trhali bůh ví kde a kdovíco se na ně chytlo. Lepší je si je natrhat sama, teď máš ideální čas to zkusit - na nějakým pěkným slunečným čistým místě.

Asi mám v sobě nějaký ****** možná to ještě jednou risknu a ten čaj zase vyzkouším...vážně to mohla být jen shoda náhod.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lency:

kopřiva má čitící účinky , namůže to být po něčem jiném? Já piji kopřivový a různé bylinkové čaje často , ale nikdy jsem po nich takové problémy neměla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené