arrow
profile_image
Luca_x
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, trápí mě tento intimní problém, už několik let. Po každém styku ve večerních hodinách mám nadýmání nebo musím urychleně na velkou (do pár hodin od usnutí). Když ale dojde ke styku třeba ráno, tak je to docela v pohodě. Asi jak tak pořád pobíhám... Nevíte někdo prosím co s tím?

jsi si jistá, že to má souvislost? Vůbec si nedokážu představit, jak by to spolu mohlo souvislost a příčinu bych hledala někde jinde.

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Luca_x
mě se to stává taky....ono je to uvnitř dost spojený všechno
takže to je asi tím, že to tam rozdráždíš....nebo jak to říct

Jisté střevní potíže mohou být spojeny se spolknutím spermatu- křeče a průjem, ale to by se asi neobjevovalo jen večer...docela záhada

Jo to jo, po polykání to bejt může, ale po obyčejném styku jsem o tom neslyšela.
No každopádně na nadýmání je dobrý mátový čaj, tak třeba si ho potom uvař, to by mohlo trochu pomoct.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych řekla, že ty střevní potíže mohou být psychického rázu. Možná nějaké myšlenky, něco v podvědomí, co se vždy "spouští" stykem. Zamyslela bych se, zda jsi s partnerem spokojená, zda vám to klape v posteli, jestli jsi spokojená sama se sebou apod.

arrow
profile_image
Slunicko007
od 22. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám taky tenhle problém, ale na nadýmání trpím celkově, jen po styku je to už docela síla. Přesně jako ty se někdy v noci vzbudím a musím na velkou. Dost mě to štve, ale na nadýmání jsem zkoušela už stovky věcí a nic.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj já mám podobný problém,ale né jenom večer..(Podotýkám,že jsem s manželem v sexuální stránce velice spokojená -takže žádné psychické problémy)
Po styku mě někdy dost bolí v podbříšku,jako by se mi tam dostalo moc vzduchu a pak to bolí i půl dne...Ale né pokaždé opravdu jenom někdy...Myslím,že je to tím vzduchem,ale když mě se to zrovna ták líbí..Mám změnit polohy na jiné,když se mi nejvíc líbí zrovna tyto co mi ubližují ach jo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené