Ahoj,
Mám dotaz. Jste věrné jedné značce, když jste spokojené? Nebo je dobré to po nějaké době alespoň na chvíli změnit, aby si prostě pleť nezvykla a pak to třeba nepůsobilo?

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, ja som počula, že treba zmeniť aspoň raz za rok, ale dúfam, že to nie je pravidlo a že nebudem musieť... mne sa totiž vhodná kozmetika dosť ťažko hľadá.

No vidíš, tak jsi to taky slyšela. Tak na tom asi něco bude. Zkusím udělat nějaký průzkum na internetu. Mě třeba taky to co mám vyhovuje, ale zase chápu, že je možné, že si ta pleť na ty určité látky tolik zvykne, že už třeba tolik nepůsobí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měním kosmetiku docela často a to zase říkají,že to také není dobré....teda už delší dobu používám krém na obličej a miceralní vodu od jedné značky jinak měním make-upy,řasenky,vlasovou kosmetiku,těl.mléka hodně

No vidíš, já měla nějak na mysli kosmetiku čistící, pěstící a ne dekorativní. To mě ani nenapadlo. Ale to je přece taky kosmetika. Já teda dekorativní používám minerální, takže tam snad ani není důvod měnit, ale spíš čištění, hydratace atd.. Právě se totiž rozhoduju, jestli koupit svou stálici, nebo vyzkoušet něco jiného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Afro
Já ti nevím...zase pokud jsi spokojená tak proč měnit,a nebo zkus najít něco podobného co máš...já třeba střídavě používala krém od la roche-posay a od biodermy..oba hydratační

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mňa by to teda dosť štvalo,lebo som konečne našla niečo, čo mi dosť sedí... možno by som ešte uvažovala nad lancome alebo olay... teoreticky možno stačí nájsť dve značky, čo sedia a po roku ich vždy prehodiť...
dekoratívku tiež nechcem veľmi meniť, rovnako ako ty, Afro, používam minerálne veci.

Hm, tak jsem se snažila něco najít na netu a nic moc nového. Na jednu stranu, že prostě tělo si na vše po čase zvykne. Viz třeba i antibiotika, léky na bolest atd. Na druhou stranu, že když něco vyhovuje, tak proč nenechat. Takže asi dokud to prostě funguje, není co řešit.
Já to řeším proto, že to co používám je tady v ČR dost nedostupný, objednávám z ciziny, kde jsem žila. Navíc dost drahý produkt. Tak jsem si říkala, jestli není na čase zkusit něco jiného. Láká mě Korres. Ale zase moje stávající mi vyhovuje. Blbý je, že nic podobnýho jsem nenašla. No nic holky,dík za rady. Zkusím hledat dál a nějak se rozhodnu

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No na tohle téma se vyskytují různé názory, které vypouštějí hlavně velké kosmetické společnosti v rámci jejich marketingových strategií. 100% odpověď na tuto otázku, podloženou nějakými výzkumy jsem nikde nenašla. Moje kosmetička říká, že co mi vyhovuje, netřeba měnit, akorát se přizpůsobit počasí, na pobyt venku používat ochranný faktor a v zimě hutnější krémík než v létě. Takže z toho vychází, že je v podstatě nutnost to obměňovat podle počasí a roční doby.

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zapomněla jsem dodat, že u žádné značky jsem zatím nenalezla řadu, která by mi kompletně vyhovovala, takže mám výrobky od několika různých firem. Jediné co můžu říct je, že mi to dosud nijak neuškodilo.

arrow
profile_image
Edit
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No asi natom něco bude, že plet si po čase zvykne na krím a třeba přestane učinkovat, al myslím , že až tak po roce.
Myslím si, že pokud značka vyhovuje, netřeba měnit, můžeme si udělat na pleti ještě větší neplechu. Já se vždy vracím k Vichy nebo La roche posay.

Je třeba dobré změnit krém např. zmatnujcí na hydratační s oche, faktorem, ale třeba zlstat u jedné značky.U mě je to tak, čím víc zkouším a měním, tím to pak stoj za.........

Takže u mě zatím vede Vichy a La roche.............a přípravky měním .
Dermacol,Bioderma, Clear, Neutrogena, Yves rocher...........neplecha a nespokojenost.

arrow
profile_image
Edit
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ach jeje........omlouvám se za ty překlepy

Hellusha - dík, víš za co
To je fakt, kosmetička mi to taky říkala. To co já používám a na co jsem se ptala i jinde, je Eve Lom cleanser. Tady je to podle mě dost neznámý, já to znám z UK. Je to hrozně zvláštní čistící, hydratující a tónující přípravek v jednom. Taková šílená pasta, ale super. Tak u ní asi zůstanu.

Cituji Edit: Ach jeje........omlouvám se za ty překlepy

Svůj příspěvek si můžeš do 24h od napsání opravit. V bublině svého příspěvku máš tlačítko "upravit".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené