arrow
profile_image
Ivča39
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už delší dobu mám problém s focením oficiálních věcí,už na základní škole mi dělalo problém třeba focení školních fotek,vždycky se mi zdálo,že mi nejde usmát se,cukaly mi koutky a nešlo mi tvářit se tak,jak chci. Nakonec na fotkách úsměv byl,takže to byl nejspíš jenom pocit.
Zrovna jsem se vrátila z focení dá se říci něčeho,jako tabla a ten dřívější pocit byl o dost vystupňovaný. Měla jsem udělat nějaký obličej,nic extrémního-žádné vyplazování jazyku nebo tak,ale měla jsem se tak trochu mračit a mít netypický výraz,ale nešlo to. Prostě mi nešlo pohnout pusou,obočím,ničím a navíc mi strašně cukaly koutky,úplně jsme cítila,jak se hábají.
Nejde mi do hlavy, čím to je. Jinak mám focení ráda, třeba s kamarády,na různých akcích,nebo jen tak,i sama. Nejsem ani nijak nervózní člověk,nevadí mi něco dělat před lidmi a fotografka byla strašně příjemná,takže kvůli ní si myslím že to taky není.
Máte to někdo stejně nebo nevíte, jak to řešit? Někdy je to opravdu nepříjemné

arrow
profile_image
Gingie11
od 8. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus si někdy sednout s kamarádkou, nebo kamarádem, kteří fotí, a zkus to nacvičit. Osobně mi na základě zkušeností přijde, že každý člověk má minimálně jeden opravdu fotogenický úhel, a většinou i mnohem víc, jenom na to přijít Jinak z dalších rad, když opravdu nemůžu člověka, kterého fotím rozpohybovat, aby se tvářil "normálně", dám mu 2 panáky, nějaká ústní gymnastika, nechat ho hodně dlouho se smát a ten obličej se tak nějak optimalizuje Hodně štěstí se zkoušením

arrow
profile_image
Ivča39
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gingie11:
Děkuju za rady focení s kamarádem jsem už zažila, taky mi fotil profilové fotky a to bylo v pohodě. Stává se mi to jen když se třeba fotím s tou školou, na občanku a tak podobně. Prostě takové oficiální fotky, které vím, že někde budou zveřejněné a tak podobně.
Zkusím ty panáky a procvičení obličeje

arrow
profile_image
Gingie11
od 8. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ivča39: Určitě, věř mi, tréning dělá člověka Když se podíváš třeba i na hollywoodské herečky tak u některých se přímo dělají takové ty gify, kdy se usmívají na všech fotkách úplně stejně -> cvik

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené