Ahoj,
prosím o radu. Nakupovala sem na Asosu, nikdy sem tam neměla problémy, ale při dnešním nákupu mi místo 22 liber strhli 44 liber. Hned jsem napsala do jejich zákaznického centra, že mi odečetly více peněz,tak jak se to bude řešit - jestli mi vrátí těch 22 liber, nebo at mi vrátí celou částku a objednávku klidně atˇ stornují. Na to mi přišla odpovědˇ, že objednávku už není možné stornovat a že si jsou jistí, že odečetly jen 22 liber. Já ale nejsem blázen a dokážu si spočítat, že mi odečetly přesný dvojnásobek, jinak bych je ani neotravovala .. Tak se chci se zeptat, jestli někoho nenapadá jiný způsob, jak celou situaci vyřešit.
Děkuji za příspěvky

Tak jim pošli výpis z účtu, ať vidí, že se ti odečetli dvojnásobek.

Já bych jim posla platbu z bankovictvi, klidne zdokumentovanou pomocí print screenu.

Děkuji, to už jsem udělala, a přišla mi od nich odpovědˇ, celkem nesrozumitelná, že by se mi měly vrátit peníze do 10 dnů a že za to může ´card issuer´ No tak doufám, že to bude OK..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nemám sice zkušenosti s Asosem, ale také se mi jednou strhla jedna částka dvakrát a peníze mi za pár dní poslali zpátky

arrow
profile_image
clobene
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tím card issuerem asi myslí vydavatele karty, tedy tvou banku. Pokud ti tohle napsali, tak se ti peníze snad vrátí, jenom nechápu, proč až za 10 dnů.

To taky nechápu, ale na tom mi celkem nesejde, hlavně aby přišly..

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to se mi stalo na asosu taky, stáhla jsem si z internetového bankovnictví dvě potvrzení o platbě a poslala jim to, tak mi peníze vrátili. Problém je, že kvůli převodům kurzu jsem tak přišla o několik desítek korun, který ti už nikdo samozřejmě nevrátí.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji clobene: proč až za 10 dnů

protože to musí zpracovat. oni to potvrzení z banky musí poslat do své účtárny, ta musí vystavit nějakou platbu, v bance taky mají dva dny na převod... prostě to trvá. a jak říkám, vrátí ti to v librách, což si tvá banka přepočítá na eura a až eura na Kč, takže proděláš.

Aha, děkuji za vysvětlení

Oni si tu platbu přiřadí k tvé objednávce a když zjistí, že je tam platba dvakrát, tak ti peníze vrátí, takže toho se neboj. Jen to prostě nebude hned.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené