arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, pročítala jsem diskuze zpět a našla jsem jak kladné, tak už i jen odkazy na předešlé diskuze, které nemužu dohledat....tak si chci trochu utvrdit názor, proto jestli tedka nekdo chodíte do tohoto salonu, piště reference a i třeba cenu a jakou délku, za jak dlouho musíte na posun a kolik vás vyjde posun. Děkuji moc

ahoj tady ti posílám ty fotky o které sis psala. Na tom prvním obrázku je mám teď aktuálně takhle dlouhé. Dělá mi je slečna na mateřské na Praze 3 dělá to keratinem, ale ne tím lepidlem takže to dřží ( pokud si nematláš vlasy xkrát týdně maskou a netaháš za ně moc) jsem maximálně spokojená nepotřebuju chodit do drahých salonu, kde ze zkušeností mých známých vlasy rychle vypadaly a kadeřnice požadovala zaplatit za nové což ta moje klidně udělá zadarmo pokud je to pár dní po zákroku. Cena je oproti salonům směšná a ještě za větší kvalitu. Na obr. číslo 3 je mode kamarádka, která je má tmavé. Neříkám, že jsou špatné všechny salony, ale docházet tam často za x tisícovek. Tady je posunutí za měsíc já osobně dokonce chodím jednou za tři měsíce. Je to o tom jak komu to vadí. Kdyby chtěl někdo kontakt klidně dám možná spíše na facebook musím se slečny zeptat jestli jí nevadí, že rozdávám čísla.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ty vlásky jsou fakt nádherny!děkuji moc za fotečky, mužu se zeptat kolik tě vyšly nové vlásky a jak dlouho už je máš na sobě, jak dlouho vydrží na posouvání?než je třeba dokoupit nové pramínky?

arrow
profile_image
adie
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já tam chodím věrně už dva roky. Mám nejlepší vlasy, jaký jsem kdy měla, od tý doby taky za ně sklízím obdiv. Není poznat, že je mám prodloužený, tak to nikomu nepřiznávám. Jinak zde mají skvělý přístup ke všem, vyloženě si se zákaznicemi "hrají" a z každé se snaží udělat krasavici - i při běžné kadeřnické úpravě (nemyslím prodloužení). Navíc - luxusní vlasová kosmetika, příjemné chování, zde prostě pracují inteligentní, hezké, nezakomplexované a milé kadeřnice a je to hold znát.

arrow
profile_image
MrBIG
od 19. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

známá tam chodí mnoho let a moc spokojená. Údajně používají pouze své vlasy - co tam komu ostříhají. Jedny vlasy jí vydrží dva roky?

arrow
profile_image
Anitaaa
od 7. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ve studiu Sonja jsem byla sundávat keratin, sundali mi jen vlasy, keratin mi zůstal na hlavě, místo šetrného sundání mi slečna uškubala moje vlasy-když ji to nešlo podobrém dát dolů.Ve finále mi sdělili,že dělají do sedmi, takže mě nechali odejít s nedodělanou hlavou , prej ať si příjdu další den. Samozřejmě si nechali zaplatit ...(za sundané prameny, jejichž keratin mi zůstal na hlavě!) Přítel mi to sundávala doma kleštěma...

arrow
profile_image
lucieand
od 15. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Reaguji na hot babe Fergie:
Je to drahá záležitost, posun asi 90 pramenů cca 2400 Kč za nejdéle 3 měsíce. Když se k tomu přidá barva nebo přeliv, je to cca 4500 Kč.

Cituji lucieand: Je to drahá záležitost, posun asi 90 pramenů cca 2400 Kč za nejdéle 3 měsíce.

To je ale úplně normální cena, co blázníš?

arrow
Neprodává v Bazaru

do studia Sonja chodim již 15 let měla jsem několik uletu že jsem zašla jinam ale vždy jsem se zase pokorně vrátila... vlasy mi vydrží 4 roky od nich a vydržely by i dele ale jak se posunuji a zastřihavaji tak jsou pak kratší než ty moje takže musim koupit dlouhe zase.. zrovna za týden tam jdu a budu si kupovat nove. kupuji 100 pramenu a cena posunu je 1900 kč. chodím jednou za 3 mesice. nic jinyho s vlasama nedelam čili si myslím že položka 650 kč / měsíc za vlasy je docela dobrá. nikdo u me nepozna že mam prodloužene nebo v mem pripade spise zahustene

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené