arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Teresita: Ježiš, já to neřeším s tebou

Aha, mě se zdálo, že to se mnou zbytečně (moc) řešíš, proto jsem ti napsala, co jsem napsala.

arrow
profile_image
valkýra
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji meggane: spíš se cítim pyšná, že to uklidim a doufám, že ty co neuklízí se chytnou za nos!

nechytnou , prostě to nikdy neuklidí.
Sbírám po svém psovi vždy, a podotýkám - pro dámu z 1. strany - mám jorkšíra!! , který zná i trávu

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lavender_kid: smály, že to nemůžu v té trávě skoro najít

No ale ono to tak je hledat čivaví sračičky na podzim mezi spadaným listím vedle chodníku je málem jak ta hra "najdi pět rozdílů"
A nechápu, za co bych se měla stydět před jakým chlapem - i kdyby šel kolem rovnou Dan Landa, můj pes je můj - když chce žrát, nakrmím ho, když chce s..t , posbírám po něm. Já být chlap a vidět fiflenku, co se štítí vlastního psa, tak si představím, že se třeba štítí i vlastního zadku a taky, ehm, nemá ...... posbíráno

arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já neříkám, že to nesbíráte vy, ale upřímně řečeno u nás jsem viděla aspoň 20 velkých psů a v životě to po nich nikdo nesebral. Ale co bychom taky chtěli, nejsme žádný velkoměsto a ani ty odpadkový koše tady člověk nenajde :-/ A to ani nepíšu, co nám dělá sousedka..

arrow
profile_image
valkýra
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hambala: Já neříkám, že to nesbíráte vy, ale upřímně řečeno u nás jsem viděla aspoň 20 velkých psů a v životě to po nich nikdo nesebral. Ale co bychom taky chtěli, nejsme žádný velkoměsto a ani ty odpadkový koše tady člověk nenajde :-/ A to ani nepíšu, co nám dělá sousedka..

já z velkoměsta jsem , a po velkých psech to sbírá tak 10 lidí ze sta. Máte pravdu. Dneska ráno jsme se psem měli na chodníku opět překážkovou dráhu z hromad h....n, za které by se nemusel stydět ani metrákový chlap , bych to tak nějak popsala... Ale taky tady chodí chlápek s dvěma čivavama a nesebere to nikdy!

Cituji dadabus: A nechápu, za co bych se měla stydět před jakým chlapem - i kdyby šel kolem rovnou Dan Landa, můj pes

Dan Landa je naprosto v pohodě, ten by ani nemrk, myslím, že je to spíš problém holek, že se stydí, že sbírají hovínko, neznám kluka ani chlapa, který by měl srandu ze sbírání hovínka, možná páťák? a to ještě divnej. Mužským je na háku, že nějaká holka něco sbírá, a jestli koukají, tak na Vás z jiného důvodu

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nesnáším lidi co to nezbírají...tak ať si sakra psa nepořizují, když je takový problém ty h...a sebrat. Stejně tak nesnáším pejskaře, kteří si nejsou schopni připnout psa na vodítko...dneska mi jeden čokl (pardon) před očima zakousl kočku a páníček si telefonuje. Pak ho teda začal honit, ale pes mi šel po kočáru s klukem. Fakt jsem vytočená a ode dneška ať na pejskaře, kteří neví jak se mají chovat, přestávám brát ohled, volám měšťáky - v tom nejlepším případě

Určitě nestydím, přijde mi to naprosto přirozené, normální a zodpovědné...ten, kdo přemýšlí o koupi psa, by měl s tímto počítat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nestydím. Horší ale je, když zapomenu pytlík a mám u sebe jen papírový kapesník

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lucrezia: dneska mi jeden čokl (pardon) před očima zakousl kočku a páníček si telefonuje

Takovýhle pejskaři nám zodpovědným kazí pověst..

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proč by mi to mělo být trapný? Je to snad normální. Já mám shih tzu má dlouhý chlupy a občas mu "něco" zůstane na chloupkách pak mu to musim sundavat rukou. Miluju ho jako dítě.
A už se mi několikrát stalo že mě lidi pochválili za to že ty hovínka sbírám. A taky se mi stalo že jsem se nakláněla pro hovínko a do toho hovínka mi stihla šlápnout nějaká mladá cca 14 letá slečna šla dál a já držela ten pytlík v ruce a ukazovala jsem na její boty ona se chytla za čelo se slovy OMG a šla dál. No zlepšilo mi to náladu.
Spíš mě štve že ne všude jsou takový ty papírový sáčky já sice mám takový to doplnovací vajíčko s igelitákama. Ale myslim si že by se některý města měli starat víc.
Vadí mi lidi co nesbírají hovínka za to nemůže ten pejsek ale majitel tak stejně mi vadí že nechávají velký psy na volno a oni za nim jdou 100m pak Vám ještě s tupym výrazem řeknou že on nic nedělá. Toho psa může kousnout včela a je to. Kdyby porazil dítě tak si to dítě rozbije hlavu. A já bych pak rozbila hlavu tomu páníčkovi. Děti nemám ale chápu maminky.

Je mi to trošku nepříjemné, ale na druhou stranu dělám něco správného, tak si hned řeknu, že nemám být.

arrow
Neprodává v Bazaru

asi je to trochu nepříjemné, to je pravda.. Ještě když kouká nějaký pěkný chlap ale já bych se za to nestyděla

arrow
Neprodává v Bazaru

Já po svým psovi sbírám a je mi jedno, jestli na mě někdo kouká nebo ne. Ale dokáže mě vytočit, když jdu sebrat hovínko po svým krysaříkovi a šlápnu do h***a od pořádnýho psa...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené