arrow
profile_image
beattta
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

cucu
No někdy se kamarádka sportem unaví dost a jde mezi lidi, ale neusne. Je to prostě v ní. Jednou jo a jednou ne. Snad se to upraví. Prášky už nechce žádné. Takhle se bez nich cítí vlastně líp jak s nimi, i když je dost unavená, ale jenom hlava. S prášky byla unavená celá i tělo.

arrow
profile_image
beattta
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

cucu
Nejsvíc kombinovala prý jen dva prášky a to na spaní a pak na uklidnění. Sedí tu teď se mnou

arrow
profile_image
cucu
od 8. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To bohatě stačí, když na to není zvyklá Tak dobrou noc

arrow
profile_image
Vločka
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji beattta: Takhle se bez nich cítí vlastně líp jak s nimi, i když je dost unavená, ale jenom hlava. S prášky byla unavená celá i tělo.

svým způsobem možná dobře, že ta farmaka hned z počátku nesedla. Mnohem horší by bylo, kdyby se naučila usínat jen s nimi. Že držím pěsti, aby brzo dospěla ke zdravému spaní .

arrow
profile_image
beattta
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

vločka
Také ji říkám, vidíš, že bez prášků to taky jsde. Sice spaní je všelijaké, ale dokáže usnout bez prášků. Sice pár hodiin

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Tedy, když nemůžu spát, tak je to většinou ze starostí, moc premýšlím, nervuju se a pak prostě nezaberu.
Ono se prý říka, že by se člověk měl unavit, nemít u postele TV, ani nic rušivého, pak by do postele měl jít,když opravdu chce spát, ne jen se válet.

Když to tak čtu, tak mi to přijede, že ona opravdu to má zafixované, že prostě neusne a tak to řeší prášky a míchání.

Tyto léky jsou pro seniory na seznamu zakázaných léků z toho důvodu, že by po nich mohli omdlít, upadnout a něco si zlomit, což je pro seniora konec. Takže ta svalová slabost je možná, nedivila bych se tomu. Rozhodně je dobře, že je vysadila.
Zkusila psychoterapii? Opravdu to bude v psychice, znám lidi, co stresují, když ví,,že nemohou spát 8 hodin, jen protože se píše, že 8 hodin je zdravých. Ale ty výsledky výzkumů na toto téma jsou pokaždé jiné, Napoleon spal 3 hodiny denně, taky na to neumřel. Pokud usne alespoň na chvilku, je zbytečné se tím stresovat, neumře Já si myslím, že je dobré vždy před spaním si najít nějaký rituál - mně třeba pomáhá horká sprcha, bez ní se mi taky hůř usíná. Pokud je opravdu unavená, myslím, že by usnula i u TV, takže možná to bude jen tím, že třeba má opravdu sníženou potřebu spánku a unavená je proto, že se stresuje. Já třeba, když mám špatnou náladu, mohu spát klidně celý den, ale stejně se budu cítit unavená. Taky bych vyzkoušela meditaci - je třeba takové cvičení, že si představuješ, že jdeš lesem, pak se v něm ztratíš, měla by sis představovat, jak pobíháš lesem a hledáš cestu, ale spadneš do jámy a představuješ si, jak padáš pomalu. Při tom pádu nebo těsně po něm by měla teda usnout.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené