arrow
profile_image
lucik_k
od 17. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím vespolek Nemáte někdo zkušenosti s nákupem svatebních šatů na http://cs.dressfirst.com/? Vybrala bych si tam, ale mám dilema, zda padnou.. a také nevím, jak je to s platbou, dodáním apod.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím že šaty by se měly vždy zkoušet. Hlavně pokud jde o významnou událost. Nemám zkušenost konkrétně s tímto obchodem, ale všeobecně vzato je důležité zkoušet všechny šaty které nejsou elastické. Alespoň dle mého.

ahojda, já jsem si vybrala šaty na míru za 220 dolarů, sice je doprava zdarma, ale problém je v tom, že při dovozu ze 3. zemí u nás zásilky prochází celní kontrolou. V případě, že vám něco zasílá nějaké společnost, potom celní správa zkoumá obsah zásilky. Ten je již k rozpoznání, oč se jedná, z čísla zásilky, každá skupina má své číslo. V případě, že mají podezření, že obsahem zásilky je zboží dražší než 22 eur, potom kontaktují příjemce a požadují doložení výpisu z účtu a objednávku. Když zboží stojí v rozmezí od 22 - 150 eur, potom nejprve požadují zaplacení 21% DPH z kupní ceny. Pokud je dražíší ještě než 150 eur, připočítávají navíc k DPH ještě clo, které se pohybuje cca od 2-14% z ceny. Takže počítejte, že zásilka vám o dost korunek vzroste.... čili teď se rozhoduji, jestli do toho jít, když mě šaty vyjdou min. na 5,5 tisíce......

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené