arrow
profile_image
Pecka
od 25. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě nikdy naši (ani babička) výbavu nedělali, ale když jsem se nastěhovala sama do bytu, tak jsem doma posbírala všemožný nádobí, které se už nepoužívalo, a leželo ve skříňkách jen tak a byla jsem za to ráda. Jak jsem v tý době ocenila starý zašlý struhadlo, smaltovaný hrnce s občas trochu odrazeným dnem, hliníkové příbory. Teď už po těch letech mám samozřejmě kuchyň vybavenou podle svého, ale do začátku díkybohu za to, co jsem vyhrabala a mohla si odvézt.
Takže kdyby mi naši nějakou tu výbavu dělali, byla bych ráda. A jak jsem psala už nahoře, potom se to dá použít na chatu.....
Jo jinak třeba co se týká utěrek, tak ty mám doteď z domácích zásob, protože perfektně sajou, a když se omylem někde nespálí, tak vydrží snad navěky. To, co se prodává teď, je dle mého názoru bída.
Pár nových jsem si koupila a myslím, že kdybych na mokrou linku pustila fén, tak to bude suchý rychleji, než to šmrdlat těmahle umělotinama.....Takže jestli máš ve výbavě starý utěrky z kvalitní bavlny, tak super !

arrow
Neprodává v Bazaru

Co já bych dala za to kdyby mi někdo kupoval věci do výbavy. Jak už tu bylo několikrát, myslím, že se ti to bude hodit pokud si nenajdeš nějakýho pracháče. Vybavovat celý byt od nábytku po věci jako jsou hrnce, povlečení, příbory apod. je hodně velký zásah do peněženky.

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jelikož plánuji, že se brzy odstěhuji do svého, tak mi už pomalu taky začíná rodina kupovat "výbavu". Zatím mám sadu krásných skleněných talířů, nějaké formy na pečení, skleničky + sadu ručníků z Ikey (od našich). Ještě mám slíbené sady povlečení a další věci do bytu, které si sama vyberu. Dále dostanu ručníky a osušky od babičky, což byl snad ještě její svatební dar, ale pořád jsou nové, nepoužité Sestra už dostala polovinu a mě čeká ta druhá. No určitě se pro ně najde využití.
Myslím, že dostat aspoň něco do výbavy opravdu potěší (ikdyž to nemusí být úplně podle představ), protože kupovat všechno najednou a sama by člověku dost provětralo účet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené