Ahoj, potřebovala bych poradit kam ke kožní a jestli to vůbec má cenu. Problém je v tom, že mě svědí kůže, nejčastěji krk a dekolt, ruce, uši, občas stehna, břicho. Ani si to neuvědomuji a škrabu se a škrabu. Potom mám úplně rudé fleky a v nich bílou krupičku. Nikdy jsem si to nerozškrabala do krve. Původně jsem si myslela, že jsem alergická na papouška, ale zjistila jsem, že se přes léto neškrabu i když byl v pokoji a naopak teď se škrabu i když je ve vedlejší místnosti. Zkoumala jsem, jestli nepoužíváme doma jiný prášek v létě a jiný v zimě... Nakonec jsem si uvědomila, že se škrabu přes školní rok a o prázdninách ne. Tak nevím jestli ná cenu jít na kožní, jestli mi něco zjistí, nebo to mám opravdu psychicky. Byla bych ráda za vaše názory.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Může to být alergie, cokoliv...... pro klid duše bych si zašla k lékaři on ti určí diagnozu tady se jí nedočkáš.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

A nemáš třeba jen teď v zimě prostě víc vysušenou pokožku? Mně třeba dělá na pokožku zle topení v bytě. S nástupem chladného počasí a topení se mi hned začnou dělat ekzémy a taky víc cítím potřebu mazat se hutnějšími a výživnějšími tělovými krémy. Zkoušela ses namazat nějakým tělovým krémem nebo mlékem, nezklidnilo to pokožku?

arrow
profile_image
Gazela89
od 26. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Psychikou to být může taky, před dvěma lety jsem si takhle ,,způsobila´´ lupy, hlava mě šíleně svědila, myslela jsem že se zblázním, chodila jsem na kožní, nechala jsem si předepisovat léky, mastičky, spešl šampony, a nic nezabíralo a zbavila jsem se jich tak, že jsem začla mít nějaké jiné starosti a prostě jsem na ně zapomněla. Neříkám abys něco podcenila, ale osobně si myslím, že 90 % problémů začíná v hlavě, tak se zkus vzpomenout, jestli ti třeba někdo v nedávné době nevyprávěl o nějaké svědivce, tak to totiž začlo u mě...

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Cituji Gazela89: že 90 % problémů začíná v hlavě,

měla jsem to právě i minulý rok, v létě to zmizelo. Nejsem moc velký fanoušek doktorů, takže když to jde snažím se jim všemožně vyhnout. Začala jsem se mazat kokosovým olejem doma a když jdu ven tak bambuckým máslem. Třeba se dostaví výsledek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené