arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky,chci se zeptat.Ráno jsem se vzbudila a na tváři pupínek,který svědil.Myslela jsem si,že mě do tváře štipl komár,ale během dne to hrozně svědilo.Dojdu z práce a na tváři 2x2cm pupínků.Udělal se mě opar na tváři,svědí to hrozně a hrozně vypadá.Udělalo se vám to někdy na takovém místě.Nejde to ničím zamaskovat,ani na to nebudu nic radši patlat.Jsu z toho nešťastná,poraďte co pomůže,aby to co nejdřív zmizelo.

DSC_0112.jpg

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tamara79: .Udělala se mě zima na tváři,svědí to hrozně a hrozně vypadá.

Nevím co je zima,ale tohle vypadá jako počátek oparu a ten je infekční,takže jdi k doktorovi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jojo opar,špatně jsem to nazvala,promiň.No je to hrůza,nerada bych,aby mě zůstaly jizvy.Neškrabu to,ale je to utrpení.

Udělal se mi minulý rok na bradě, o něco menší než tobě, ale i tak mi zbyla mini jizva. Zajdi na kožní, mně to ošetřovali tuším laserem, dali mi na to nějaký krém a ještě opalovací krém s vysokým faktorem.

Může to být i impetigo, moje děti ho kdysi měly na obličeji. Vypadá podobně jako opar, svědivé vodnaté pupínky, rychle se to rozlézalo. Je to infekční, dostaly na to antibiotika a černou mast Ichtoxyl. Určitě jdi k doktorovi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Rychle se to zvětšuje,teď to konečně nesvědi,natřela jsem si to TeaTree olejíčkem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dívala jsem se na to impetigo a do takového stadia bych to nechtěla nechat dojít,naštěstí mě z toho nic neteče.Ráno si zajdu raději na kožní.

Já mívám opary zásadně na tvářích/bradě. Zkoušela jsem vše a jediné, co pomáhá, je "zabít" ho alpou nebo slivovicí a pak léčit škody. Patlala jsem na něj herpesin a jiný masti z lékárny a vždycky se akorát rozlezl. S alpou ho vysuším v průběhu jednoho dne...

arrow
Neprodává v Bazaru

Jee,díky.Měla jsem na ráno natočený budík,že půjdu na kožní.Večer jsem si to vyčistila a namazala mastí s kortikoidy a ejhle,ráno žádný otok a už mám jen jeden suchý pupínek.Vnoci mě to ale budilo,jak to lechtalo.Budík jsem zaklapla a spala dál.Zatím je to dobrý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené