arrow
Neprodává v Bazaru

6

Mně se změnily, když jsem začala jíst zdravě. Jsou průzračnější. Teď jsem týden nekouřila a mám je modřejší No stress.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to zajímavé. Asi bych si to užívala, že jsem pokaždé jiná. Mě se to takto zásadně nestalo.

arrow
profile_image
Judy
od 22. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jen když brečím - ze šedomodrých se stanou tyrkysové.

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

když mám kocovinu, tak jsou jasně modré

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma:

Takovou zkušenost mám taky, že na barvu, resp. jasnost a tím jaksi i zesvětlení očí působí strava.

Kdysi jsem někde četla, že určitému, malému počtu lidí oči buď tmavnou, nebo naopak zesvětlají vlivem věku. Je to tím, že zabarvení očí ovlivňuje melanin - podle množství tohoto barviva jsou oči světlé nebo tmavé. Množství melaninu údajně zůstává celý život stejné, ale kdoví, co všechno tu může působit...

Jinak změnou barvy duhovky se můžou projevovat i různé nemoci, např. zákaly, ale taky - dle mého osobního názoru - může jít o přetížení některých orgánů, nějakou disharmonii v těle. Nebo možná ale naopak i o pročištění orgánů - viz ty jasnější oči při zdravé stravě.

Asi bych v tomhle případě vyzkoušela irisdiagnostiku. Tou se dá zjistit kumulace toxického odpadu, překyselení, množství kyseliny močové, blokace lymfatického systému, chronické záněty, množství cholesterolu a lipidů atd. - určí to podle nejoslabenějších míst v duhovce.

Dále podle orientální diagnostiky je duhovku možné rozdělit na 12 úseků a každému úseku náleží určitý orgán nebo část těla. Oči jsou orgánem odpovídajícím ledvinám, tj. pokud je problém s ledvinami, projeví se to na očích. Ale tam jde asi spíš o různé otoky, kruhy pod očima, tmavou barvu kolem očí apod. (Ale možná má Kanape problém i s tím?) Ale vliv na oči mají taky játra - jsou takovým čističem těla a oči jsou jejich vývodem.

Jinak základní barvy očí jsou jenom 2 - hnědá a modrá. Všechny další barvy jsou vlastně nepřirozené, smíšené. Kanape je podle všeho typ smíšený, patrně s modrým podkladem, takže i to úplné zmodrání je celkem logické, jestli v těle došlo k nějakým změnám.

Mně se mění občas se změnou ročního období, v zimě jsou tmavší, hnědozelené, na jaře a v létě naprosto čistá zelená

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Četla jsem knihu, kde psali, že v průběhu života se barva mění naprosto normálně. Není to nic neobvyklého. Já jako dítě měla zářivě modré oči, pak modro zelené a teď modro šedé Co asi přijde příště A když brečím, tak mám tmavě modré, velmi výrazné. Moc se mi ta barva líbí, škoda že zbytek obličeje vypadá děsně, brečela bych před každým rande

arrow
profile_image
kanape
od 15. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Wau, tak jsem se vrátila po dovolené a koukám, co tu mám reakcí. Díky!

No, ta strava je zajímavá idea, to by teoreticky vliv mít mohlo. I nějaká ta detoxikace organismu.
Co se týče problémů s kruhy pod očima - tak tento problém mám od asi 12 let, nic nezabírá, nepomáhá. Vyšetřená jsem od hlavy k patě, s játry ani ledvinami mi teď už nic nezjistili, že by bylo v nepořádku.
Co mě teda ještě napadá, že právě v té době, kdy se mi začala barva očí měnit, jsem začala mít problémy se srdcem - tachykardie, palpitace a teď už i výrazné arytmie. Myslíte, že i to by mohlo mít vliv?

Uf, nevím, jestli jsem zvládla zareagovat na vše, pokud ne, tak se omlouvám. Každopádně aspoň vidím, že v tom nejsem sama Děkuji!

mau mau - irisdiagnostiku? To slyším prvně. Kdo jí provádí?

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kanape: irisdiagnostiku? To slyším prvně. Kdo jí provádí?

Zkus se podívat třeba na stránky irisdiagnostika.eu, tam bys mohla vyčíst něco bližšího. Sama s ní nemám žádnou osobní zkušenost a ani se jí nezabývám, takže nemůžu doporučit žádné konkrétní místo, kde by ji prováděli.

Ale zhruba jde asi o toto: Irisdiagnostika vychází z toho, že oko je vlastně taková mapa, která zobrazuje jednotlivé části a stavy našeho těla. Každá část oka odpovídá určité části těla a podle toho se určuje místo, které je v těle nějak postižené. Oko signalizuje skryté příčiny zdravotních potíží, jako je změna kvality krve, hormonální a enzymatická nerovnováha, porušení nervového spojení orgánu, stupeň tkáňových změn na orgánu... Skvrny, čárky, tečky, stíny... objevující se v duhovce ukazují na nějaké patologické změny probíhající v organizmu.

Našla jsem k tomu ještě jeden výstižný úryvek:
"Predstavte si že váš mozog je premietačka na stenu, orgány sú filmom a stena na ktorú premietame je naša dúhovka. To znamená, že ak sa v našom tele odohrá nejaký proces, či už zápal orgánu, zlomenina, stres alebo čokoľvek iné, náš centrálny nervový systém to samozrejme zaznamená (skrz neho ide všetka nervová sústava) a premietne ho na našu dúhovku. Čiže to znamená, že celý obsah a proces nášho tela je zobrazený na dúhovke oka."

A na závěr: "Irisdiagnostika nehledá nemoci, ale jejich příčiny."

arrow
profile_image
kanape
od 15. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau:
Ajooooo! Už chápu! Tak to jdu trochu pokoumat. Minule jsem nemohla hned a pak jsem na to zapomněla, takže díky za připomenutí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené