arrow
profile_image
TvrdaNikola
od 19. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj
chtěla bych se vás zkušených matadorek poptat jaký je rozdíl mezi syntetickým štětcem a štětcem z přírodních štětin? Čím se vám oční stíny nanášejí líp a proč?

Já má teda pár štětců a všechny jsou syntetické, ale prostě nedosáhnu požadovaného efektu. To už tím pěnovým aplikátorem je intenzita a výsledek daleko lepší.

Vždy na oči dávám bázi pod oční stíny. A s houbičkovým aplikátorem je barva stínů taková jaká je v krabičce, ale ze štětce to tak není. A navíc toho na štětci hodně zbude.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obecně syntetické štětce jsou vhodnější na krémové nebo tekuté stíny, přírodní na práškové. Já tedy používám syntetické na všechno, přírodní mám jen blending brush a pencil brush a problém nemám, jde mi to krásně nanést i těmi syntetickými.

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na make-up mám štětec syntetický, protože make-upový štětec myju nejčastěji a přírodního štětce by bylo škoda. Na oči, pudr a ostatní mám přirodní štětce, protože jsou mi příjemné na obličej. Teď jsem ale dostala ty růžové štětce z Avonu a co jsem je zatím zkoušela, tak se s nimi pracuje dobře a jsou i hebké. Na pudr bych doporučovala přírodní, stejně tak i na tvářenku a stíny (pokud nejsou krémové).

To špatné nanášení může být i samotnou kosmetikou, kterou používáš.

Obecně prý platí to, co píše Cherish, ale osobně preferuji syntetiku, tedy až na srst poníka, to mám ráda také. Mám několik kvalitních štětců z kozí srsti a příjde mi, že kozí srst je náchylnější na křivení a lámání.

Jinak teda to, že se ti špatně nanáší stín nemusí být vina štětců, ale stínů samotných - tedy málo pigmentovaných. Já bych spíš odhadovala, že máš špatné stíny.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené