Ahojky,
kdo jste se barvil těmito barvami, můžete se podělit o zážitky? Jak chytají a jestli nejsou moc tmavé. Momentálně mám na vlasech tmavě plavou od Syossu. Zajímalo by mě, jak moc tmavě to chytne oproti této barvě?
Díky

Vlastní zkušenost nemám,ale podle obrázku budou tmavší.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji KrásnéToulání: budou tmavší

taky myslím

arrow
profile_image
Terezaa
od 16. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ten ledově oříškový twist stále okukuji v drogerkách, je to krásný odstín, ale mám strach, že chytne o dost tmavší. Jinak doma mám koupenou sublime mousse, ale tu světlejší 70 a zatím tedy nějak nemám odvahu ji vyzkoušet, nechci zase skončit tmavá. Jak prosím vypadá ta tmavě plavá od Syossu na vlasech? Není to hodně do zrz?

tak ta tmavě plavá byla také dost tmavá , řekla bych až středně hnědá... ale vymyla se.. dle obrázků. do zrz mi přijde, že nejde.... ale tady je to osvícené umělým světlem. Je taková fakt plavá, hodně podobná tomu obrázku
Tyto by asi chytly trochu tmavěji a pak se třeba taky vymyly dle obrázku?
Reaguji na Terezaa:
a jakou máš ted barvu? nebo představu o výsledku? řekla bych že 70 bude světle hnědá... nebo hoodně tmavá blond

Reaguji na Petrolejkaa:
aby to nemátlo... ta druhá fotka, tu jsem si jen pojmenovala světle hnědá, jinak to je ta tmavě plavá a byla ještě tmavší po aplikaci.

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Včera jsem se barvila Mokaccino Twistem a barva mi vyšla uplně stejná jako na krabičce

arrow
profile_image
Terezaa
od 16. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Petrolejkaa:

Děkuju, je to krásná barva, máš to moc pěkné. Já mám teď takovou středně hnědou, tak nevím jestli by mi to na to chytlo, nejspíš ne, chtělo by to asi světlejší podklad, ale možná se mi to vymyje, mám tam teď velmi světlou kaštanovou garnier, kterou jsem tam měla jen pět minut, právě abych zabránila tmavé barvě, jelikož mi skoro vždy chytaly barvy do hodně tmava a krabičce se to nepodobalo, možná až po několikátém umytí. Nechám si tedy hodně vymýt tu kaštanovou, je to jen přeliv a pak zkusím tuhle plavou.

Jinak bych řekla, že ten oříškový twist by asi chytl na tu plavou dost tmavě, ale třeba by se časem vymyl do právě té krásné barvy jako na krabičce.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kolegyně se barvila nějakým světlým popelavým odstínem a měla to teda úplně stejné, jako na krabičce, takže bych řekla, že tyhle nový Syoss Mixing Colors chytají poměrně přesně, pokud zvolíš správný odstín podle té tabulky vzadu na krabičce...

Díky holky za odpovědi. Já pořád váhám mezi těmito 2 barvičkami... Hrozně moc se mi líbí ten twist, ale právě se bojím, že bych vypadala jako Mortyše . A Loreal je zase moc krásný na tom výřezu, ale holka na krabičce to má takové nic moc... Docela by bodly reálné fotky . Nemáte někdo?
Reaguji na Bjetushka:
ten mokaccino twist je trošku tmavší ještě, že? A má tedy nějaké odlesky? Nebo v čem je tedy tato řada jiná, než ostatní barvy?
Reaguji na Terezaa:
pokud jsem dobře pochopila z tvého příspěvku, děláš si zálusk na tu plavou, že? . Ona do začátku chytne poměrně dost tmavě. Je ještě tmavší, než jsem měla na té druhé fotce. Ale jak říkáš ty, asi by chtělo nechat nejprve tu tvou tmavou vymýt a pak teprve aplikovat 6-8.

Já jí tedy dávala na platinovou blond . Byl to fofr zákrok, ve 4 odpoledne jsem se (na dovolené) rozhodla, že už nechci být blond a v 6 už jsem byla tmavá (byl to ten nejlepší krok, jaký jsem mohla udělat ). Přítel je z toho už 14 dní celý paf .

Reaguji na Maui:
světlým odstínem- tj. ta blond řada? Nebo světlým hnědým? Můžeš kdyžtak vyzjistit? .

arrow
profile_image
Terezaa
od 16. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Petrolejkaa:

Jj, přesně tak, mám na tu plavou zálusk , moc se mi líbí. Je to taková ani blond, ani hnědá, něco mezi. Myslím, že ji časem, až se vymyje ta hnědá, zkusím.

Jé, no vidíš, to jsi mi připoměla mě, já se vždycky pro něco nadchnu a ještě ten den to musím zrealizovat. Jenže u mě jsou pak ty následky katastrofální, na začátku léta jsem chtěla být z tmavě hnědé blond, takže jsem během týdne asi třikrát odbarvovala, no prostě šílenec, chtěla jsem to mít hned, čehož do teď lituji, protože moje vlasy jsou totálně zničené a můžu jim děkovat, že mám ještě nějaké. Nakonec jsem zjistila, že se ve světle blonďaté necítím a tak bych chtěla volit něco mezi hnědou a blond a tato plavá je to pravé.

A ty chceš ty vlasy ztmavit jen o odstín? Pokud jo, asi bych volila spíš tu sublime mousse, i přesto že ten twist je fakt krásný, ale podle mě bude dost tmavý.

Reaguji na Terezaa: Reaguji na Terezaa:
ano, přesně tak, ani blond, ani hnědá. Je kouzelná. Podle mého, když je podklad světlá s melírem, tak je ta barva pak ještě zajímavější, protože na ty melíry to chytlo(nebo spíš, vymývá se) světleji, takže jsou tam různé odlesky.
Až se ti vlasy trošku vzpamatují, dej si tam melírek, nech vymývat a pak zkus tuto (ale opravdu se pak nelekni, že chytne tmavě- krásně se vymyje).

Jooo, tak to budeme asi podobní šílenci . Já minulé léto měla téměř černé vlasy po Oříšku od Garnieru a během odpoledne jsem si na to nechala dát hodně hustý melír a za nějakých 14 dní na to jsem šla na další a asi za 3 měsíce jsem byla zas platinová . Moje vlasy mě musí asi milovat, jinak by se mnou nezůstaly.
Zkus je teď hodně hydratovat, olejové zábaly a tak, předpokládám, že je teď máš sušší... S tou blond.,.. ono záleží jaké barvy jsi docílila, většinou když je teplý odstín, tak nesluší každému, zato studený je téměř vždy pěkný, ale dá to fušku... nejprv odbavit nějakým brutálním peroxidem a pak to přelít studenou barvou.

Chi chi, já právě nevím co chci . To je na tom to nejhorší. Líbí se mi obě barvy, jak se krásně lesknou a chtěla bych zase nějakou malou změnu(aby to šlo třeba trošku i do rezava) Ale asi to dopadne tak, že si koupím opět tuhle plavou a bude .

arrow
profile_image
Terezaa
od 16. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Petrolejkaa:

Jj, to jsem taky uvažovala o pár pramíncích melíru, přece jen na světlejší podklad to chytá lépe. Ještě s tím počkám, protože teď vlasy regeneruju než se dají alespoň trochu dohromady.

Tak to jsem ráda, že nejsem takový šílenec jen já . Já docílila pomocí těch odbarvovačů takové té žlutooranžové barvy a na to jsem pak dala Casting saténovou blond, jenže jsem to pořád měla takové žluto a nádechem hodně do zrz a to se mi nelíbilo. I když tedy nevím, zda mi sluší studené tony, jelikož bych řekla, že jsem teplý typ.

To znám, taky kolikrát nevím, co chci, jestli světlou nebo tmavší. Ale takhle plavá je dobrý kompromis. Ještě se mi moc líbí ta Loreal 70, jak jsem psala, že ji mám doma, na krabičce je krásná, ale vím, že když jsem v minulosti dávala světle hnědou, skončila jsem černá. Myslím tedy, že pokud opět sáhneš po té plavé, nebudeš pak nemile překvapena z nežádoucího odstínu, i když ony i ty ostatní barvy jsou krásné a vím, jaké to je, když chceš změnu .

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Použila tenhle a má to úplně stejné, jako na krabičce. Ale dávala to na světlý základ, je dobrý se řídit tou tabulkou, na který odstíny se to smí nanášet, no.
http://www.syoss.cz/index.php?id=279

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené