Ahojte, mám dotaz. Moje vlasy jsou od přírody špinavě blond, a chtěla bych dosáhnout syté tmavě rezavé barvy, a to hennou. Samozřejmě si nedělám iluze, že si dám na vlasy hennu a hned dosáhnu požadovaného odstínu, jen bych se chtěla zeptat, je vůbec možné hennou dosáhnout na blond vlasech takového výsledku ? A co by bylo dobré do henny přidat pro tento odstín? A je možné takový odstín udělat hennou z dm, nebo musí být kvalitnější značky, např. lamda ? Děkuju moc )

Měla jsem špinavou blond a teď mám rezavé vlasy. Ale zatím méně syté než na tvých obrázcích ale blížím se k tomu. Henna z DM dle mě není takový „hnus”, jak se zde o ní píše ale vychází snad nejdráže ze všech henn v poměru na gramy. Henna z Lushe je moc „nasosaná” oleji a kdejakými zázraky a barví kvůli tomu méně, pokud ji teda nemáš na hlavě den. Za mě vede Khádí, jejich čistá henna chytá i napoprvé naprosto skvěle. Doporučuji do ní vymačkat citrín a dát na noc. To, že v návodu mají max. 2 hodiny neřeš, vlastní zkušenost :)

arrow
profile_image
z.pepa
od 2. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro červenější barvu se do henny přidává mletá paprika.

arrow
profile_image
kerem
od 7. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hennou na blond vlasech to určitě půjde, ale tipla bych, že po prvním barvení to budeš mít ještě o něco světlejší, ale až se to navrství, odstín ještě ztmavne a pak to bude ono. Určitě bych použila kvalitní čistou hennu, ta z dm sice chytá taky - ty zrz odstíny nejsou špatné, ale podle mých zkušeností chytá slaběji a rychleji se vymývá, navíc, jak je psáno nade mnou, přepočteno na gramy je to téměř nejdražší henna na trhu. Zkus nějakou kvalitnější čistou hennu, za sebe doporučuju Lamdu v pytlíku, khadi, hennecolor (v tomto pořadí), když to po prvním barvení nebude úplně ono, přidej další vrstvu, můžeš barvit i s malým odstupem, vlasům to jen prospěje. Pokud chceš spíš do červena (což nepůjde hned) zalévej ibiškovým čajem a pridej lžíci octa, pokud spíš do rezavohněda, přidej ten citron, jestli máš suché vlasy, přidej trochu oleje, hodně štěstí

arrow
profile_image
yellowapple mojeid
od 30. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Takovéhle barvy jsem dosáhla po roce pravidelného barvení hennou a to konkrétně čistou egyptskou. Moje přírodní barva bude podobná jako tvoje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené