Ahoj, jsem tu opět se zrzavou barvou. Je podzim a v tuhle roční dobu mám náladu na tmavé barvy a to i vlasů. Momentálně mám takovou středně světle zrz a ráda bych to trochu ztmavila na sytou měděnou, skoro červenou (ale ne úplně). Mám tu obrázek, který mě nalákal, ale u slečny se jedná o přírodní vlasy. Takže jsem se vás prosím chtěla zeptat, co by mi tohle na hlavě vytvořilo? V drogeriích většinou vidím intenzivní měděné a pak až úplně červené a nic mezi, ani tmavou měděnou jsem nenašla. Ještě mě napadla Henna, ale nemám s ní zkušenosti a hádám, že bych musela míchat (koukala jsem na hennu Lush - mají jen zrzavou a pak až hnědo zrzavou). Poradíte prosím?

arrow
profile_image
mishelaa
od 13. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Henna od Lush? Konkrétně "Caca Rouge". Ona chytá lidem tak různě, na světlé vlasy asi chytně víc světle. Ale myslím si, že s nějakou již zrzavou by mohla chytit podobně. Nezkoušela jsi ji? Hoď si ten její název do gůglu a mrkni na obrázky. Každopádně je to můj velkej oblíbenec a teď se na ní chystám

https://www.lushcz.cz/shop/product/product/path/14 7_153/id/388/Vlasy-Henna--barvy-na-vlasy-Caca-Roug e

Reaguji na mishelaa: Nevypadá špatně. Hodila jsem do googlu obrázky a je tam hodně zrzavých, ale vzhledem k tomu, že přírodní mám světle až středně hnědé vlasy, tak by to mohlo chytit trochu tmavší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené