1. . .567891011. . .2930
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miska_06: Trojky to budou a když máš i modelaci tak to bude super.

arrow
profile_image
tiana
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miska_06: U přirozených vel.košíčku C podle mě odpovídá trojkám,ale u silikonových to bude vel.D-DD.Přijde mi ,že silikon potřebuje o číslo větší košík

Reaguji na Tamara79: Reaguji na tiana: Ďakujem, D ešte zvládnem A áno, uznala som za vhodné, že bude lepšie podstúpiť aj modeláciu, hlavne, keď bude len dvorcom.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miska_06: Dobře děláš,podle toho budou vypadat i prsena a budou pevnější.Pak dej vědět co říká dr.na ty ml.
Je ale divné,že ti řekl jak má být široký a nebyl schopný se podívat do tabulky,zabralo by mu to pár sekund

Reaguji na Tamara79: On mi iba vysvetlil, že sú katalógy implošov a podľa toho sa to vyberá. Ale že nevie, aké chcem veľké, tak si mám najprv sama popozerať. Ale potom vlastne, keď viem, aká má byť základňa, on mi určil polytech a ja okrúhly tvar, tak už mám iba 4 možnosti, nie? To mi mohol takto polopate povedať a vybrať hneď. Takto musím ísť ešte na jednu konzultáciu kvôli tomu. Ale tak nevadí Tých 320 sa mi pozdáva. Myslím, že vysoký profil by už bol veľa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miska_06: Máš nějaký svůj materiál a pokud bys dala vysoký tak už bys musela dát víc ml a byly by hodně dopředu.Záleží jak chceš výrazdné prsa.Koukla jsem ti a musela bys dát 400ml vysokého profilu.Ten je široký 12cm,ale na výšku už má 5.1cm.Je to jen na tobě.Ale 400ml už ti udělá spíš čtverky.

Reaguji na Tamara79: Konečne som sa naučila orientovať v tých tabuľkách. Pozerala som predsalen aj tie anatómy. Tam mi to vychádza pri šírke 12 cm a projekcii 4,1 cm len 280 ml. Stredný profil. Možno by stačilo aj to. Škoda, že neviem, čo mi vlastne zostane po tej modelácii, by sa mi rozhodovalo ľahšie. Takto to je hop-trop.

arrow
profile_image
TMartina
od 12. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Miska_06:
Ahoj holky, to mi připadá fakt divný, že doktor řekne, že si máš sama vybrat velikost implantátu a ty se pak sama probíráš nějakýma tabulkama... Snad by aspoň mohl říct, jak by to podle něho vypadalo nejlépe a případně tě nechal, aby sis třeba řekla o větší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji TMartina: připadá fakt divný, že doktor řekne, že si máš sama vybrat velikost implantátu a ty se pak sama probíráš nějakýma tabulkama

Mně to taky připadá dost divný... Copak je to za doktora?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na TMartina: To jo,kor když ví jak má být široký,jakoby mu něco udělalo se podívat do tabulky.Já si myslím,že když dá těch 320ml,střední,tak to bude ideál.

Reaguji na TMartina: Aj mne to prišlo divné, keď som sa ho pýtala, že aké by mi odporučil a on nič... Ale u nás v SR patrí medzi najlepších Ešte máme mať jednu konzultáciu, tak sa snáď vyjadrí už normálne. Ale hnevá ma, že mi sľúbil poslať fotky, nech si viem predstaviť výsledný efet, kt. sa dá z mojich pŕs docieliť a zatiaľ nič. Aj keď som mu už kvôli tomu raz volala a aj písala. Asi má toho veľa Ale predbežne som rozhodnutá, buď tie okrúhle 320 ml ,alebo anatómy 280 ml. Ale zaujíma ma ešte jedna vec. Spomínal mi, že používa pri opke nejaké sizre.. neviem, ako sa to píše.. a že podľa toho určuje konečnú veľkosť. Ale keďže mám mať aj modeláciu, tak teoreticky ja by som si mohla zvoliť veľkosť na pevno a nech to dorovná už odstránením kože, nie? Chápem tomu zle?

arrow
profile_image
TMartina
od 12. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Miska_06:
A že by ses rovnou sama před opkou pokreslila? To si dělám samozřejmě legraci. Hele, jestli je to jeden z nejlepších doktorů, tak mu věř, předpokládám, že jsi skoukla jeho galerii před a po a zkusila najít nějaké reference. Kdybys šla jenom na přifouknutí, tak by to bylo jednodušší, dá se asi předpokládat, že když si najdeš v galerii podobná prsa "před", tak budou nejspíš tak nějak vypadat i "po". Takhle je to těžší, když vlastně nevíš, o kolik ti prsa vytáhne nahoru a kolik kůže přijde pryč... Zkus trvat na tom, ať ti ukáže něco podobného nebo si vezmi s sebou tu svojí fotku, ať ti to do ní namaluje, prostě abys měla aspoň nějakou představu.

arrow
profile_image
Michaluška
od 10. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mám jasno 300ml a 350ml kulatý Mentor moderate plus 1.4. jdeme na to

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Michaluška: 300ml a 350ml kulatý Mentor moderate plus

Super, tak jsme Ti to správně naplánovaly. Myslím, že budou perfektní! A ke komu nakonec jdeš?

arrow
profile_image
Michaluška
od 10. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lucie06: Super, tak jsme Ti to správně naplánovaly. Myslím, že budou perfektní! A ke komu nakonec jdeš?

JJ, naplánováno na Omlázku skoro přesně Jen by mě nenapadl tak velký rozdil prsou Jsem si říkala, že to řešit nebude nebo max o jednu velikost imploše.Jdu k dr. Menšíkovi

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené