arrow
profile_image
Isabela1
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

co se vám líbí nejvíce na porotě talentmánie a co se vám líbí nejméně?
Máte své oblíbence? komu fandíte??A jaký máte názor na pořad vůbec??

Mně se nelíbí - Mareše už nemůžu ani vidět, Haberu taktéž. Troška ani Banášová mi nevadí. U Šeredové vůbec nechápu, co tam dělá - ničemu nerozumí, je tupá, ani vtipná není. Navíc je to celé na můj vkus až moc pompézní a umělé. Hlasuju pro Česko Slovensko má talent, kde jsou porotci i moderátoři zlatí a celkově to má takový přirozenější nádech (hlavně díky moderátorům, ale i Krausovi a Slávikovi, kteří se asi jen tak "znásilnit" nenechají). Ale na podobné téma už tu diskuze je, vlastně koukám že jsem tam shodou okolností před pár dny psala poslední příspěvek:
https://www.omlazeni.cz/57_51677_2.html#msg1140230

Na Talentmánii se nedívám, viděla jsem akorát kousek a úplně se mi to znechutilo. Dívám se na Primu.

arrow
profile_image
Domčča
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se divám na Primu,talentmánie mně vůbec nezaujala,navíc Leoše už mám dost,vše co je na nově tak moderuje jen on,už by mněli zkusit někdy jiného moderátora než Mareše.

Mě Talentmanie nijak neoslovila.. Koukám na ní jedině když na Primě běží reklamy .. Jen škoda že Adéla Banášová není na Primě protože ta je tam z nich nejlepší..
Jinak mě absolutně zarazilo chování Šeredové. Vždycky jsem si řikala jak je to krásná ženská ale naprosto se mi znechutila. Sedí tam jak kakaubska a ještě hází hrozný "xichty". No děs běs.. Je to takové celé umělé.. Moc se jim to nepovedlo.

Cituji Cokoladovazelva: inak mě absolutně zarazilo chování Šeredové. Vždycky jsem si řikala jak je to krásná ženská ale naprosto se mi znechutila. Sedí tam jak kakaubska a ještě hází hrozný "xichty".

no přesně, taky jsem si říkala, že je tam ta ženská totálně k ničemu - a myslela jsem si, že je aspoň o něco inteligentnější

Reaguji na Julinda: Přesně tak.. Kdyby za ty peníze co za to dostane aspoň občas řekla bů.. To mě tam mohly taky posadit. Je tam jen do počtu.

arrow
profile_image
kamilka24
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z porodců jednoznačně Adéla Banášová, sympatický je mi i Troška. Jinak komu fandím nejsem schopná říct, moc jsem toho neviděla. Takže se také přikláním k Česko Slovensko má talent.. tak se mi líbí celá porota (Jaro je kráásnej chlap ), oba dva moderátoři i většina soutěžících.

arrow
profile_image
face
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no já nevim, mně se ten pořad tak celkově nelíbí. mareš už je ohraný, ačkoliv ho mám jako moderátora ráda. víc se mi líbí dvojice prachař a ten druhý.
co se týče poroty. tak šeredová, to je naprostá katastrofa, ta dělá fakt "skvělou" vizitku modelkám (nebo ona není modelka?). jediný, kdo se mi tam líbí, je habera (ten by aspoň mohl rozumnět zpěvu, že). banášová je také fajn. troška? nemastný neslaný
nefandím nikomu, spíš sleduju primu

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Isabela1: A jaký máte názor na pořad vůbec?

Já si myslím, že takových soutěží tu už bylo a málo kdo se pořádně uchytil. je to všechno na jedno "brdo", počínaje superstar atd. je to pořád dokola.

Reaguji na Isabela1:

Držím palce lidem, kteří jsou starší. Mladí budou mít ještě hodně příležitostí se projevit.
V porotě je asi nejlepší Habera, Banášová také není špatná a navíc je inteligentní. Šeredová je vidět, že je velmi jednoduchá, vůbec neumí mluvit. Také nevím, co tam reprezentuje, rozumí nečemu? Modelka netuším, jak může být. Třeba taková Banášová i vzhledově vypadá lépe.

arrow
Neprodává v Bazaru

NO nova mě příjde hrozně umělá. Troška je nemastnej neslanej, habera je strašně namyšlenej i**ot, šeredové ta tupost přímo sálá z očí (ta tam ani nemluví a bylo by dobrý aby u toho i zůstala a jedinej kdo je mi trošku při chuti je Banášová ikdyž se mi víc líbila jako moderátorka. Mareš býval vtipnej, ale ted je pořád stejnej pořád stejniý keci a taky mě příjde že mu nosánek pěkně stoupl nahoru.
Navíc na nově je to takové pořád jenom sestřihy a co uvidíte a jaká to bude bomba a pak skutek utek
Na primě je dobrá porota ten jaro je pěkný chlap a nepříjde mi vůbec namyšlený ikdyž s jeho názorem někdy nesouhlasím. Bílá je sympatická akorát to její řehotání se mě s**e a kraus je někdy pěkně ostrej. No a moderátoři super mladá dvojce ten slovák pro většinu čechů neznámý a prachař je super oba se skvěle doplňují a je to prostě konečně něco jiného než mareš. oboum moderátorům klobouk dolů

arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem pro primu. Na začátku jsem se dívala na novu, ale přišla mě to celé moc umělé, moc načančané, hlavně mě přišlo jak pěst na oko jak vysílali z Milotic. Pocházím kousek od Milotic, ale když vím jak to tam vypadá, do toho ty výstřednosti a jako, že jsou něco víc, přišlo mě to hrozně směšné.....takové umělé...jako pěst na oko. Ty sestřihy mě taky hrozně štvou, příjde mi, že nova se snaží hrát na city a postpupí lidi, kteří třeba nemají výrazný talent, ale když tam příjde někdo, brkne si a všichni se zasmějí, tak ho pustí dál. Někdy nechápu jejich myšlení, že někoho, kdo něco aspoň umí, dál nepustí ale totálního debila tam nechají. Pak jsem viděla primu a kloubouk dolů, stylově uděláné na výbornou, porotu opravdu jak má být, i diváci mnohokrát lepší než na nově a hlavně skutečně na primě ukázka talentů, směkám klobouk. Nova je opravdu jen směšná kopie, protože jestli tahle soutěž je o talentech, tak se nedá srovnat jací lidé jsou na primě a jací na nově. Krom Mareše už nesnáším, nova ho rve naprosto všude a mám na něj averzi. Porota je taky docela zoufalá. Moc nechápu, proč tam dali Trošku, silně mě tam nesedí, Habera ok , sice je někdy drsný ale stále mi příjde asi jako jediný, kdo patří do poroty. Měla jsem Banášovou jako moderátorku moc ráda, ale taky na postu porodkyně mi silně nesedí, příjde mi taková namyšlená, nesympatická jako porodkyně, rozhodně jako moderátorka působila vlídněji a příjemněji. Šeredová.....to je mimo mísu absolutně, myslím, že ani nemá, co dělat v porotě, nehledě co slovo, to perla, nemastná, neslaná. Někdo se odvolává na to, že nova nemohla udělat pořad lepší, když nemají práva na češkoslovenko hledá talent. Ale dle mého talentmanii pojali hodně nešikovně. Ve výsledku tu působí jako parodie československo hledá talent.

Nehledě na to, že jsem si nedokázala představit Prachaře jako moderátorka. Ale se slovenským kolegou jsou úžasná dvojka, přirození a je s nima sranda takže za mě prima jedničku, skvělý

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

na talentmanii nekoukám.....viděla jsem 1 díl a to mi stačilo
komerční kravina, nedá se na to koukat
koho zajímají moderátorky pomocné, jak je představovali atd.
prostě se to snaží hrozně natáhnout a talenty skoro neukazují, trapnárna nehoráznááá

Viděla jsem první 2 díly a už víc vidět ani nemusím . Myslím, že těhle pořadů už v ČR bylo dost a všechny na jedno brdo. Takže za mě ne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené