Většinou ke své krejčové nebo se zařídím sama. Když chci nakupovat, vybírám obchod podle toho, jak to v něm vypadá - jestli je tam pestrobarevná kvantita a řvoucí tuctuc, nebo kvalita, dostatek místa a ucelené kolekce. Oblečení je o zajímavém střihu a dobrých materiálech, a tady nemají hrabárny moc co nabídnout.
Nicméně dostaly jsme se dost offtopic, tak bych to radši ukončila, abych nedostala vynadáno.

_Ada_> hele a nechtěla bys nám nějaký z těch svých modelů co si necháváš šít predvest? Neber to zle, ale hrozně by mě zajímalo a určitě nejenom mě co je tedy podle tebe vkus. Ono je hrozně těžký takhle to posuzovat, kazdymu se líbí něco jinyho, a tady to hanění mi prostě dost vadí.

Cituji Caramella: hele a nechtěla bys nám nějaký z těch svých modelů co si necháváš šít predvest?

jo já jsem taky zvědavá

Cituji Caramella: a tady to hanění mi prostě dost vadí.

moje řeč

arrow
Neprodává v Bazaru

88

maliis
No jo , v Mangu jsem zrovna dnes byla a koupila jsem si krásný korzítek Holt se budu muset do Olomouce nebo do Pardubic za Tally vypravit

Měly byste hanět taky, aby nám obchody přestaly nabízet šatičky z mizerné bavlny, kalhoty, které se kroutí a trika, která nevydrží ani jednu sezonu. Dokud budou i dospělé ženské brát každou novou levnou hadrárnu útokem, tak se asi nedočkáme.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Efca: jo já jsem taky zvědavá

Cituji Caramella: _Ada_> hele a nechtěla bys nám nějaký z těch svých modelů co si necháváš šít predvest? Neber to zle, ale hrozně by mě zajímalo a určitě nejenom mě co je tedy podle tebe vkus. Ono je hrozně těžký takhle to posuzovat, kazdymu se líbí něco jinyho, a tady to hanění mi prostě dost vadí.

Holky, chápejte, Tally apod. jsou prostě pod její úroveň. Jen my, bez vkusu a peněz si můžeme dovolit nakupovat v podobných obchodech... Ale co, já zůstanu u své Tally a _Ada_ si zajde nechat ušít skvělý originální a nevšední model ke své krejčové, alespoň mi tam ty skvělé hadříky nevykoupí

Cituji dipendenza: Holky, chápejte, Tally apod. jsou prostě pod její úroveň.

dle všeho to tak vypadá...
.

Cituji dipendenza: alespoň mi tam ty skvělé hadříky nevykoupí

zítra se tam jdu prknout v pce

_Ada_
Já si myslím, že ty žiješ úplně v jiné realitě. Máš svůj svět tak si v něm zůstaň.

My budeme i nadále nakupovat dál v Tally atd....

PS: Kde nakupuje ta tvoje krejčí látky, to má asi 100% kašmír atd ne?

Klovněte si, jsem zvyklá. Ano, hadrárny jsou pod moji úroveň a hrozně ráda tím lidi dráždím, zvlášť když mám trochu prudivou. Co se týče tolerance, nemáme si očividně co vyčítat, mně se nelíbí slečny v riflích a tričkách podle kopíráku, vám se zase nelíbí, že se mi to nelíbí.
Tally Weijl je sice švýcarská značka, ale většinu obchodů má ve východní a "středovýchodní" Evropě - bývalá Jugoslávie, Bulharsko, Rusko, Ukrajina, Polsko - cena a kvalita je tomu samozřejmě přizpůsobená. My tady učuráváme ze švýcarské elegance, přitom ve Švýcarsku Tally Weijl nemá ani jeden obchod. Proč asi.

Cituji _Ada_: přitom ve Švýcarsku Tally Weijl nemá ani jeden obchod. Proč asi.

Co prosííím?? Ne, že bych se chtěla dotknout urýpanosti a "nadřazenosti" Jejího veličenstva, ale jak můžeš tvrdit, že Tally nemá ve Švýcarsku ani jeden obchod? Moje kamrádka má ve Švýcarsku sestru a značku Tally Weijl zná především odsud. Je to jako říct, že Douglas nemá ani jednu parfumerii v Německu (jiné srovnání mě zrovna nenapadá) Obchodů je tam spousta. A slečny v riflích podle kopíráku? Nechtěla jsem se do diskuze vkládat, ale nedá mi to. Proč se účastníš tohoto tématu, když je oblečení pod tvou úroveň. Založ téma "oblečení aristokratů" a nám zanech pouze tuctové, nekvalitní oblečení. Třeba se tak budeš cítit ještě více vyjímečně

Jinak musím říct, že Tally si mě získal levným oblečením a pěkným prostředím, v Olomouci zase změna k lepšímu

Hezký selfpwn. Švýcarsko jsem v seznamu stores přehlédla. Nicméně to o tom rozšiřování převážně do "chudých" zemí je pravda, stačí se podívat do seznamu a do news.
Tématu se účastním proto, že se tu možná najde někdo, kdo nebude zaslepeně hájit šunt, ale zamyslí se a místo dvaceti triček si koupí tři kvalitní halenky. A protože mám prudivou. A protože mě baví ženské diskuze, kde mají všechny zúčastněné plná ústa tolerance, dokud jim ovšem někdo nepohaní jejich oblíbené pořádky.

Zamýšlet a hájit tu můžeme co chceme, nezáleží kolik to stojí, ale jak to na nás vypadá A Tally Weijl sluší a líbí se, každý má jiný vkus. Spíše bych se zamyslela nad tím proč mám pořád prudivou náladu? Mě třeba na tenhle problém pomáhají nákupy (i když v konfekci). Potom nepotřebuji řešit obyčejné věci jako globální problém Zeptala bych se ještě proč neustále omýláš "chudý" země? Ale to už jsme vážně mimo téma

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Možná by bylo lepší zajít mrknout do diskuze Deprese a jak na ně, tam možná najdeš pár rad jak se zbavit tvých prudivých nálad. To bych možná řešila více než krásnou halenku od tvé krejčové.

Já jsem z těch, co investují do bot, kabelek a džínů, ale klidně si koupím hezký top za 300,- nebo kraťásky za 500,- - prostě letní výbavu, kterou budu za rok stejně měnit a neočekávám žádné zázraky, co se výdrže materiálu týče. A v tom mi Tally posloží. Šaty s leopardím vzorem mi chválí všude kam v nich přijdu (ovšem to jsou podle tebe lidi bez vkusu - ale je jich požehnaně), sluší mi a je mi úplně jednou, že jsou jen z "Tally" a že stály "jen" 800,-.
Každému se chce investovat do něčeho jiného, někomu do luxusních věcí od krejčové a někomu třeba do dovolené, zážitků nebo dobrého jídla (v mém případě )

arrow
profile_image
Vaneska
od 3. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

TW tam mají pěkné věci..ten obchod je i v Pardubicích..když mají slevy, dají se tam pořídit kousky opravdu skoro zadarmo..jinak mě šaty za 800 nepříjdou nějak levné..prostě normální cena..proč dávat víc za kus látky? jestli někdo neví co s penězma, tak mu to asi příjde levné
_Ada_
máš pravdu, že new yorker a tak nemají věci kvalitní, hlavně teda terranova ne..ale zas si to spousta lidí může dovolit koupit.

Cituji _Ada_: přitom ve Švýcarsku Tally Weijl nemá ani jeden obchod. Proč asi.

promin abych tě opravila. Ve švýcarsku je tally weil v každím supermarketu. Byla jsi vůbec někdy ve Švýcarsku, když tvrdíš že tu není ani jeden obchod a přitom to není pravda?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené