já OB mini (pred tým som používala Kotex mini) a vložky ria (modré, neparfémované)

Cituji Jánošík: Tampony O.B. optibalance

to sú aké? v čom je rozdiel? čítala som letáčik ale zaujíma ma skôr názor dievčat čo ich používajú či je cítiť nejaký rodziel medzi normalnymi a ballance

arrow
profile_image
Katie96
od 9. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používám tampony a při prvních silnějších dnech i vložky, ale to je mi velice nepříjemné. Tampony používám O.B., Kotex a posledně jsem si koupila Ria, protože měli nějaké výhodné balení v DM. Nemám s tampóny sebemenší problém, takže mi na značce nesejde, akorát skoro vždy používám velikost super a před pár měsíci jsem uvažovala, jestli si nemám koupit ty pro ženy po porodu od O.B. Protože chodit ve škole po každé hodině na záchod je fakt otrava a na zabití. Pak si o člověku myslí, že má průjem. D
A vložky používám podle toho, co najdu doma - většinou to jsou Always nebo Naturella.

arrow
profile_image
Jennnynka
od 21. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

První 4 dny přes den používám tampony O.B. společně s intimkou, kdyby náhodu a přes noc vložky naturela nebo always . A zbylé 3 dny pouze intimky.

Já zatím tampony nezkusila, jinak Always normal, žídná nehoda zatím nebyla

arrow
profile_image
žirawka
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používám jedině tampony super/normal (O.B., Kotex) spolu s intimkou první 3 dny, pak jen intimku a nebo pouze tampon mini.

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nějak nechápu, jak tu někdo může napsat, že vložka je super hygienická a kalíšek je fuj .
Především - krev se vevnitř těžko může za těch cca 8 hodin začít rozkládat, když nemá absolutně žádný přístup ke vzduchu..to by se musela rozkládat už v těle. Zato když jí nechám "přirozeně" odtékat do vložky a pak v té voňavé nádheře pár hodin sedím a nechám hezky zapařit, je to to pravé ořechové .

10 let jsem žádnou nepoužila a nehodlám na tom nic měnit. S tampony bych byla ale opatrná, jednu dobu jsem kvůli nim měla problémy se sliznicí na děložním čípku, nebylo to nic závažného a časem se bez problémů zase obnovila, jenom mě chvíli děsilo krvácení hlavně po styku, než si toho doktor všiml, tak jestli má někdo stejný problém a nezjistil příčinu, může to být taky tímhle.

Kalíšky se dělají v různých velikostech, takže myslím že podle síly si vybere každá. Samozřejmě ho člověk nemusí nosit pořád, když není přístup třeba k wc s umyvadlem, ale minimálně na doma je super, stačí když si člověk spočítá na kolik ho takový cyklus vyjde peněz a kolik odpadu při tom za život vyprodukuje - a nemusím být zrovna žádná eko lesana, aby to pro mě byl dost velký argument . Před a po každém cyklu se vyvaří, měnit se dá ve sprše, při tom se může pro jistotu umýt mýdlem a je - nic nehygienického na tom opravdu neshledávám. Ale tak, každého věc...

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Rain: kalíšek je fu

Když jsem o něm slyšela poprvé, tak jsem si to nedovedla vůbec představit, že někdo nosí něco takového. Ovšem když mi kalich doporučila kámoška, že je spokojená, tak jsem šla do toho. No a už šest let jsem při MS nepoužila nic jiného než kalich. Zásoby tamponů a vložek jsem věnovala mamce.

nejraději OB, když nejsou po ruce tak jakékoliv jiné, tam už rozdíl nevnímám.
Moje máma je proti tamponům a tak jsem začínala na vložkách a bylo to dost strašný (naštěstí asi jen rok nebo dva než jsem potají přešla na tampony), připadala jsem si zapařená, dole celá upatlaná od krve a ten zápach z rozkládající se krve v té vložce byl taky děsný (vnímala jsem ho snad jen já a nikdo okolo ), nedokážu si představit používat vložky znovu.

Cituji Rain: když jí nechám "přirozeně" odtékat do vložky a pak v té voňavé nádheře pár hodin sedím a nechám hezky zapařit, je to to pravé ořechové .

jo přesně

arrow
profile_image
Opik
od 31. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě zase OB vůbec nevyhovujou. Přijdou mi takový tvrdý a ten extra povrch se občas natrhe při zavádění nebo už při rozbalování s pak z toho leze ta vata. Jsem nešikovná . Nejradši mám Kotex, ale nevidím v tom velké rozdíly.
A ten Soft tampon, používáte někdo? Vůbec nechápu, jak se to potom vyndavá, copak to při zmáčknutí během vytahování neteče? Navíc si nedovedu moc představit, že si tam strčím ukazováček i palec zároveň, pokud nebudu vzrušená
A při tom sexu to musí překážet nebo ne?
Teda to jsou věci, co nového se od mých začátků vymyslelo

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to střídám jinak máte to někdo taky tak, že vám více vyhovují ty klasické levné no name vložky než všelijaké novinky a dražší značky? Vyzkoušel jsem snad všechno, ale třeba Allwaysky jsou peklo ...

Cituji Lalka01: Allwaysky jsou peklo

Já používám ty s "bavlněným" povrchem a přijdou mi o mnoho lepší než ty plastové allwaysky.

OB Flexia

Reaguji na Bacilek:
Dají se sehnat v ČR? A nebo zatím jenom z Německa?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené