arrow
profile_image
darig
od 1. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, přes klasický TT si fénuji vlasy už nějaký ten rok, ale teď jsem objevila (pro mě) novinku TT Blow Styling Paddle Brush. Viděla jste některá v prodeji? Máte ozkoušeno? Vypadá to dobře, ráda bych koupila, ale nějak nemůžu najít. Díky za názory i pomoc.

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

to by mě taky zajímalo, vypadá dobře. odkud chceš objednat?

Už jsem na to zakládala téma, nakonec jsem si ho koupila a jsem tedy zklamaná na plné čáře a vyhodila jsem ho

https://www.omlazeni.cz/tangle-teezer-blow-33-56133 1-0.html

arrow
profile_image
darig
od 1. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: To jsem nenašla. přesto, že jsem téma hledala.. Achjo Takže za ty peníze spíš ne? Asi tedy zůstanu u klasického TT. Díky za příspěvek! Btw jsem viděla v Letňanech u stánku, kde mají i další TT výrobky, kdyby někdo hledal.

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tady o něm píše rendy: http://ordinarylife-my.blogspot.cz/2015/06/letem-k osmetickym-svetem-novinky.html

píše, že slouží spíš na upravu při fénovaní, ne na kalsické česaní. Kulatým kartáčem si vlasy taky nerozčešete. Možná bych mu dala šanci

Cituji darig: Takže za ty peníze spíš ne?

Za mě určitě ne. Zkus ho někde ošahat, mně hned na první pohled překvapilo jak je strašně tvrdý (bohužel jsem ho jako nedočkavec objednala na internetu a neviděla ho naživo...hned při rozbalení jsem tušila, že to bude špatné).

Ale záleží i na vlasech, já mám sklony ke krepatění a cuchání a tak ty tvrdé štětiny se vždy zasekly a rvaly vlasy Určitě ty štetiny nemají nic společného s tím, na co jsi u klasického TT zvyklá.

arrow
profile_image
IvaČ
od 19. 10. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, tak jsem si pořídila Tangle Teezer Blow Styling Full Paddle a já jsem spokojená Opravdu není na rozčesávání. Já mám vlasy jemné, krepaté, lámavé a vcelku husté. Na tenhle kartáč jsem nemohla najít žádnou pořádnou recenzi, až na youtube, kde jsou polské recenze a jelikož umím rusky tak jsem si polovinu co slečny říkaly dala dohromady Pochytila jsem, že vlasy se před sušením musí řádně rozčesat klasickým kartáčem a přes tento už potom jen vyfoukáme. Když jsem ho objednala, cítila jsem se provinile. Sama jsem nevěřila že vlasy budou po vyfoukání rovnější a nerozlítané, ale opravdu mi teď krepatí úplně minimálně, skoro to není vidět. Možná to bude taky individuální, ale i když kouknete na nějakou recenzi kde ho holky přímo používají, je tam vidět že uhlazuje. Dělá mi to úplně stejně. Za tu cenu to asi každému nestojí, ale já jsem spokojená. Štětiny jsou pevné a tvrdé, někdo někde psal že ho bolí na hlavě, ale pokud se s ním nebudete bouchat do lebky tak to nechápu... Já mám pokožku citlivou a nic takového se mi s ním neděje. Hezky se drží, manipulace výborná, mám z něj radost i přes tu cenu a i přes pochybnosti nelituji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené