arrow
profile_image
22denisa
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pajuška a sundavají se ti ty pásky dobře když tak dobře drží? A čím je sundaváš? Já dala na Tvou zkušenost a originál pásku si objednala. Jen jsem nikdy páskovou metodu neměla, tak nevím, jestli je lepší je předem zahřít žehličkou jak někde píšou nebo to u téhle pásky není potřeba? Díky moc za odpověď.

Cituji km_lucy: No já právě nevím jakou metodu zvolit... teď jsi mě od těch pásků dost odradilaa s micro rings zkušenosti nemáš?

Mám zkušenosti s oběma metodama a pro mě byly o hodně lepší ringy, do pásků bych už nikdy nešla a to z hodně důvodů. Ale tak každýmu vyhovuje něco jinýho

Já mám ringy a docela hustý vlasy a taky si musíš říct tomu kdo ti to bude přidělávat že chceš nosit culík, tak se to dá nasadit aby to nebylo vidět. Už jsem na ně tak zvyklá, že nevím že to mám na hlavě. Ty pásky by mě asi zabily, jako mít na hlavě lepidlo. Není to asi moc zdraví pro vlasy.

arrow
profile_image
Angelka_26
od 28. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám micro rings na hlavě půl roku a naprostá spokojenost,ze začátku asi první týden mě to na hlavě tlačilo to je pravda,ale pak už jsem ani nevěděla,že je mám,te´d jsem si kupovala nové delší vlásky a tentokrát mě to netlačilo ani první noc a vůbec nemám problém,je to jakoby to byly moje vlasy,takže rozhodně ano Jediný mínus je,že u citlivých lidí,se může objevit alergie na kovové kroužky :/

arrow
profile_image
Pajuška
od 26. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22denisa
já se sundávám normálně remover na Pu extension, tapex je taky v tom obchodě - stačí kapička a je to.
S tou žehličkou záleží jak vypadá ten spoj co máš na vlasech ( je jich více) jsou to ty zapíchnuté vlasy v silikonu? tak to mužeš. Já to nedělám,ale může se..

arrow
profile_image
laydedayda
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně jsem si chtěla dát vlásky perfectress, ale nakonec mě tady pár přípěvků odradilo, mám obavu z vytrhávání vlastních vlasů, tak jsem přemýšlela i o microring, protože s keratinem nemám také nejlepší zkušenosti, ale na micro jsem zase slyšela, že vlasy můžou "přeštípnout" :/ A hlavně je to hodně spojů. Tak pořád váhám..

arrow
profile_image
djina
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dej tomu čas a projdi si víc kadeřnictví ve tvým okolí, nech si dát nějaký spoj na zkoušku, nějakou dobu ho nos a pak si ho na zkoušku nech sundat, ať vidíš, jestli ti kadeřnice bude nebo nebude štípat vlasy - i když to zní komplikovaně, jinak to nejde.

arrow
profile_image
djina
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řeknu ti příklad - já jsem byla na zkoušku v jednom kadeřnictví a tam mě dala tak strašný ring, že jsem se zhrozila - při přidělávání z něj opadala barva a zůstal proto napůl béžový a napůl stříbrný, a navíc vlasy si spojovala vlastním keratinem , tak nějak podivně, zapatlaně, ten spoj mně vůbec nesedl, no tam už jsem se podruhé neukázala. Pak jsem byla u jiné a ta mně dala tak nenápadný ring, že ho ve vlasech skoro nevidíš, barva na něm drží a spoje si nechá dělat kdesi v Praze - žádný šudlení keratinu na koleně, je to precizní průsvitný materiál, který je decentní a vlasy v něm drží. Zkusila mně ring i sundat. Když je kadeřnice šikovná a opatrná, vlasy ti neuštípne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené