arrow
Neprodává v Bazaru

Ja brala HAK cca 6 let, ke konci jsem mela problemy s krvacenim po se.xu, tak jsem nafasovala ATB, poprvé jen já, podruhé i partner, ale problém se opakoval, tak mi gyn. navrhla dát tělu na měsíc pauzu od antikoncepce, tak jsem si řekla, že už ani nebudu začínat po tom měsíci..Ještě jsem uvažovala o Nuvaringu, ale nakonec jsem se na to vykašlala a od ledna neberu.. Stejně příští rok začneme asi pracovat na mimču První měsíc mi přišlo, že se ze mě stává nymfomanka - měla jsem chuť pořád - kdekoliv a kdykoliv (to si vysvětluju tím, že tělo bylo po vysazení připravené otěhotnět), pak se to ustálilo.. Menstruaci mám pravidelnou plus mínus 3 dny.
Ale taky jsem četla, že první 3 měsíce je nejvyšší šanc na otěhotnění a že dokonce pokud se někomu nedaří, že je možné nechat si na 3 měsíce předepsat Hak a po dobrání se hned snažit..
Nicméně já osobně bych do toho nešla, jsem ráda, že si tělo "odpočine" od těch hormonů, upraví se cyklus..

Reaguji na Sajuri:
to jsme na tom stejně, já po vysazení bych *ukala jak králík ))

Ahoj holky, určitě je to individuální...Já jsem vysadila HA před dvěma měsíci...a pořád nic, zrovna dneska zklamání z menstruace ale vím, že to nepůjde asi hnedka. Jen mě děsí, že spousta známých z mého okolí se snaží hrozně dlouho, tak doufám, že u nás to bude jiné Navíc vysadila i má sestra a ty už se pokouší 4 měsíce...uvidíme, která z nás bude první
Možná se zeptám hloupě, ale má na otěhotnění vliv i stres? Jelikož já ho v práci mám hodně...a slyšela jsem právě, že to hodně ovlivňuje...

Cituji Sajuri: První měsíc mi přišlo, že se ze mě stává nymfomanka - měla jsem chuť pořád - kdekoliv a kdykoliv (to si vysvětluju tím, že tělo bylo po vysazení připravené otěhotnět),

Měla jsem to úplně stejně Přítel nechápal co se děje...bylo to vtipné...

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nenenejojojo:

Já ti bohužel nemůžu dát nějakou spolehlivou odpověď na tvoje otázky, ale prý je to takto - dle toho, co se ptáme s těma kamarádkama našich gynekologů i dle toho, co mi moje kamarádky či známý čerstvě těhotný nebo čerstvě po porodu řikaj, tak ihned po vysazení HA je vyšší pravděpodobnost otěhotnění než za jakoukoliv dobu poté. Jak se zas hormony srovnaj, což je docela rychlý (prej max do těch 3 měsíců), tak i klesne pravděpodobnost otěhotnění. Tělo už neni tak lačný po tom plození jako ihned po vysazení.

Reaguji na Ciriel:
Jo? Tak hnedka jak budu mít konec menstruace...jdeme na to, máme ještě měsíc

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem otěhotněla 9.měsíců po vysazení . . .

Cituji Ciriel: tak ihned po vysazení HA je vyšší pravděpodobnost otěhotnění než za jakoukoliv dobu poté.

hm, jenže se většinou rodí dvojčata...

arrow
profile_image
Kačenka3
od 20. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojda holky, nečetla jsem teda všechny příspěvky a také nechci být chytrá, ale podle mě je totální hloupost, že se tělo po HA dává 1/2 roku do kupy a jiné nesmysly. Je mnoho žen co nemohou otěhotnět a tak to specialisté svádí na HA a jiné věci. Všechno je a každá žena jsme naprosto individuální! Já brala HA 5 let a otěhotněla jsem hned první měsíc jako moje různé kamarádky, ale mám známé co ani HA nebrali a zadařilo se až za pár měsíců a naopak. Prostě kdo se budete chtít snažit o miminko, vysadte a sami uvidíte, zbytečně si přiděláváte starosti. Držím palce Kata a Sofi 7M

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Patty:

To sem nikdy neslyšela, nečetla, ani nikdo z těch, co takto rychle otěhotněly, dvojčata němá a nečeká. Řiká se toho spoustu, jako o všem, takže radši soudím dle pozorování a informací na odbornym základě.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Saraa: Ahojky, já neberu antikoncepci od ledna. Taky jsem přestala po 12 letech s antikoncepcí. Moje kamarádka otěhotněla 12 dní po vysazení antikoncepce, takže každý tělo je prostě jiný. Já menstruaci mám, ale pořád se mi mezi ní prodlužují intervaly.

znám, já to měla taky tak a po roce se mi ten interval prodloužil na 96 dní. Nicméně na otěhotnění to nemělo vůbec žádný vliv. Otěhotněla jsem přesně na první pokus po dvou letech od vysazení.

Cituji Ciriel: takže radši soudím dle pozorování

jj, já tak mám právě v okolí všechny s dvojčaty

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem brala HA v kuse 10 let. Po vysazení jsem otěhotněla za 4 měsíce.

arrow
profile_image
Stormay
od 14. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky holky za info, ani jsem nečekala tolik příspěvků! V listopadu doberu poslední prášky a pak uvidíme!

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Patty:

No vzhledem k tomu, že ty máš v okolí s dvojčaty všechny a já nikoho, lze říct, že to opět nemá žádnou výpovědní hodnotu.
(taky jde o to, kolik jich tak v okolí máš, kdyby třeba 100, je to už jiný než 5)

Beru to trochu s humorem. Nějaký samotný pozorování je k ničemu, to nic neznamená ani u tebe, ani u mě, tak sem to myslela To by nám řekli spíš statistiky a doktoři.

Reaguji na Ciriel: jasně, jen já osobně bych počkala minimálně na první menstruaci, tak je to i v příbalovém letáku k HA.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené