arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Michele: no a já píšu, stejně jako kočka nad tebou, že ji VZP nemusí jako samoplátce ve veřejném pojištění vůbec zaregistrovat. Není to její povinnost. Může si platit komerční pojištění pro cizince, ne jako občan ČR - osoba bez zdanitelných příjmů.

Takže s tím nečtením se zamysli spíš ty

Reaguji na farahh: To pojištění pro cizince zprostředkovává mj. VZP V případech, kdy cizince registrovat jiná zdravotní pojišťovna nesmí, u státní VZP to lze.
Jak jsem již psala - nejlepší by bylo, kdyby zakladatelka sama zašla na pojišťovnu a zeptala se na konkrétní podmínky, co potřebuje za doklady a zařídila si hlavně jak to má s pojišťovnou na Slovensku, kde jí pravděpodobně vzniká dluh.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Michele: nejlepší by bylo, kdyby zakladatelka sama zašla na pojišťovnu a zeptala se na konkrétní podmínky, co potřebuje za doklady a zařídila si hlavně jak to má s pojišťovnou na Slovensku, kde jí pravděpodobně vzniká dluh.

Souhlasím. Ono každý případ může být jiný a tady toho moc nevymyslíme. A pak taky abys měla nárok na mateřskou a rodičovskou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené